internetten spot telefon almayin benim gibi basiniz yanmasin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LeYFeaR

Üye
    Konu Sahibi
internetten spot telefon almayin benim gibi basiniz yanmasin
arkadaslar ben 10. ayda galaxy ace aldim 450 tl ye. aldigim yer garanti verdi iyi guzel. 3 kez garantiye gonderdim kargo ucretini ben odedim toplamda 60 tl.

telefonda sahte imei sen kaynakli guncelleme vs. gibi sorunlarla karsi karsiya kaldim. icindeki rom orjinal ruscaydi.

asil.problemi sarz konusunda yasadim. bana su cakma bataryalar varya ondan gondermisler.

arkadasim 3g si acik internetten.dosya indiriyor bende internete giriyorum 1.5 saat gecmeden bayarya bitiyor. orjinal batarya fiyatlari 50-60 civarlarinda.

benim aldigim tel bana su haliyle 550-560 civarlarina denk geldi. bundan sonra olusacak sorunlarda bu masraf dahada artar kesin.

arada 100 150 lira kâr elde etcem diye faha fazla zarara girmenin manasi yok.

gidin alin teknosadan bimeksden yada yakininizda buyuk marketlere oradan alin. hem tam guvence verirler adam kacacakmi gidecekmi korkusu olmaz. imei numarasi silindimi yenisi icin telefoncuya 50-100 lira odemeye gerek kalmaz.

benden tavsiye almayin suraya bak 100 lira kar elde edim derken zarardayiz resmen.

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
her kaçak telde sorun çıkarmaz! teli alacak adamı iyi bilirseniz sorun olmaz :)
örnek:bizde(Türkmenistan) xperia ray fiyati 170$(330tl)
Türkiye fiyati iki katı!(700-800tl)
ama bu bizdeki 170$ lik tel aldığındam beri hiç sorun çıkarmadı
benden tavsiye ya kendiniz yurtdışından getirdin veya tel almak istediğiniz adamı iyi tanıyıp sonra alın :)

LeYFeaR

Üye
    Konu Sahibi
oda var fakat ben aslinda online alinan telleri kastettim. kendin tanidigindan alirsan guvenirsin ya biz ne yapalim ;) aldik.teli basimiz derde girdi resmen

bynicky

bynicky

Üye
online diyorsun da her alısveris sitesi aynı mı tabi ki değil .belli ki sen gitmişsin adı sanı duyulmayan bi siteden almıssın bunlar zaten internette cok arastırsaydın biraz zarara girmezdin.

blacktalon

blacktalon

Üye
Hatalar silsilesi 450 tl paran vardi gittin ace mi aldin :)

- - - Eklendi - - -

her kaçak telde sorun çıkarmaz! teli alacak adamı iyi bilirseniz sorun olmaz :)
örnek:bizde(Türkmenistan) xperia ray fiyati 170$(330tl)
Türkiye fiyati iki katı!(700-800tl)
ama bu bizdeki 170$ lik tel aldığındam beri hiç sorun çıkarmadı
benden tavsiye ya kendiniz yurtdışından getirdin veya tel almak istediğiniz adamı iyi tanıyıp sonra alın :)

Turkmenistan parasi tlye gore daha mi degerli yoksa trde mi kazik dunyanin yagli kazik merkezi oldu turkiye yav azerbaycan parasi da bizimkinin 2 kati en geri ekonomi bizde turk devleeri olarak :)

MrExpert

MrExpert

Üye
Bu konuda birçok mağdur var.

kemal21

kemal21

Üye
Öncelikle geçmiş olsun
Ben internetten alışverişe tümden karşıyım gidip görmeden almamak lazım bir şeyi ama bazen de gerekli oluyor o zaman da güvenli yerleri seçmek lazım

LeYFeaR

Üye
    Konu Sahibi
adi sani duyulmamis siteden almadim.gittigidiyordan aldim

Superfan

Superfan

Üye
Alacaksan adam akıllı bir şey alacaksın.Gitmişsin 450 TL vermişsin.Kaçak olmasını bırak.Telefon bir de Galaxy Ace.Öyle güçlü bir telefon bile değil.Neyse, geçmiş olsun

x-scarface

x-scarface

Üye
Geçmiş olsun dostum paylaştığın için sağol.

LeYFeaR

Üye
    Konu Sahibi
ne bilim abi ya aldigim kisi 300 kusur satis yapmis yamuk yapma sirasida bana gelmis. simdi orjinal diye batarya alsam 50 60 tl bayilacam baska yerde 25 tl dior hangisi orjinal karar veremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt