internetten mesaj atma!!

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında acacia tarafından paylaşıldı. Okunma: 107073 | Cevaplanma: 17

1. internetten mesaj atma!!

arkadaşlar internetten nasıl sms atıldığını bilen varsa lütfen buraya yazsın

Yazan: acacia
    yelcin 8946, serkan_123456 ve mcmobil bunu beğendi.
  2. kardeş sitemizde bunlar var zaten ara bulursun:oke:

3. hmm bnde arıyodum:d

4. gırdım atamadım gerı ya dogru durust adres yazın surya:@

5. arkadaşlar harbiden buraya tam adresini yazarsanız sevinirim pc den mesaj atmak için

6. linki bidaha verir misiniz?

7. :@:@:@

8. forum kuralları ihlali...

Forumda küfür etmek yasaktır..

Konu kilitlensin...

:bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann:

9. Arkdaşım hepsi fage inanma yok böle birşey.

10. niye mileti kandiryorsun hiç utanmıyorsun :nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono:

11. eskiden vardı ama artık bende atamıyorun yukarıdaki linklerden mesaj :D

12. login filan diyo uzun iş yinede sağol

13. bende yazıyo dedgını bulamadım usta nasılsa yerı bıle bellı degıl

14. anne nerde kkaldınız döne ablama emine ablam fuzulinin hayatı ve eserini çıkartıp çerçeve alsın. internettten mesaj attıyorum .

15. Konuda verilen bağlantıdaki kampanya bittiği için konu kapatılmıştır.

internetten mesaj atma!! konusuna benzer içerikler

1. u700 kendine mesaj atma ( 13 Eylül 2008 | Samsung )

ya arkadaslar hani telefonun kendi ayarlarından yapılıyorya cod girip falan kendine mesaj atmıs gibi gorunuyor istediğin numaradan bana acilen bu lazım lutfen yardım edin verilen bir kac kod var ama D900 E250de oluyor bana U700 lazım
  2. Mesajları Hafıza Kartına Atma!! ( 5 Haziran 2010 | Symbian Destek )

arkdaşlarr 5800da telefon hafızasındaki mesajları hafıza kartına atmak istiyorum nasıl ypılır yada ypılablirr mi böyle bşey?
  3. telefondan mesaj atma ( 29 Haziran 2010 | Samsung )

arkadaslar bnm telefonum samsung j150 telefonu bilgisayara baglayıp mesaj atabılırmıyım evet varsa nasıl yardım edın lütfennnnnn :( --------------- Ekleme --------------- konunun ismi sacma olmus bıraz ama ne olur yardım edin :( acıl lazm
  4. Mesaj atma sorunu yardım ( 9 Aralık 2010 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Beyler v52 yükledim şöyle bi sorun var mesaj atıyorum mesajı atarken çok bekliyor telefon v51 de böyle bi sorun yoktu ama
  5. mesaj atma ( 30 Ocak 2013 | Konu Dışı )

arkadaşlar bedava mesaj atan site varmı ?
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 17:49:59