internette yazı kopyalama

Sponsorlu Bağlantılar

eyup21

Üye
    Konu Sahibi
internette yazı kopyalama
arkadaşlar telefondan internete girerken sitelerdeki yazıları kopyalamaya ve resimleri telefona kaydetmeye yarayan bir program var mı? nokia c5-03 kullanıyorum

bay_isimsiz

Üye
Operanın mobil sürümünde söylediğiniz bu özellikler mevcut.

Mobil sürümünü kendi resmi sitesinden ya da buradanda arama yaparak indirebilirsiniz.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
m.opera.com'a gir ve sana uygun olanı kendisi seçer zaten onu yüklersin.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Opera mini veya Opera mobile yükle hem yazı kopyalar hemde resimleri kaydeder :oke:

PureFood

PureFood

Üye
Uc Browser bu isteğini fazlasıyla halleder Ovi'de sorunsuz 7.6 final var orjinal sürüm onu kullan :)

The Best OEZIL

The Best OEZIL

Üye
Nokıa nın kendi web tarayıcısnın boyle bı ozellgnın olmaması. Nokıa nın bes kurus etmez bır fırma oldugunu gsterıyo

Del Rey

Del Rey

Üye
Nokia'nın asıl tarayıcısında böyle birşey olmaması büyük bir eksiklik :nono:

Mert-77

Mert-77

Üye
arkadaşlar telefondan internete girerken sitelerdeki yazıları kopyalamaya ve resimleri telefona kaydetmeye yarayan bir program var mı? nokia c5-03 kullanıyorum

Oviden indireceğin Opera Mobile 10 ile rahatça yazıları kopyalarsın, dosyaları, resimleri indirirsin, hatta son sürümünde yer alan Java motoru sayesinde facebook'un ana sitesindeki sohbeti bile kullanabilirsin! ayarlarında yazı yazmak için opera klavyesini seçmen gerek. Ancak ne yazık ki video codec desteği olmadığı için video izleyemezsin.
illa ki video izleyeceğim dersen bolt browser var, gömülü video oynatma desteği ile belli başlı sitelerden video izleyebilirsin.

'Patron

'Patron

Üye
Oviden indireceğin Opera Mobile 10 ile rahatça yazıları kopyalarsın, dosyaları, resimleri indirirsin, hatta son sürümünde yer alan Java motoru sayesinde facebook'un ana sitesindeki sohbeti bile kullanabilirsin! ayarlarında yazı yazmak için opera klavyesini seçmen gerek. Ancak ne yazık ki video codec desteği olmadığı için video izleyemezsin.
illa ki video izleyeceğim dersen bolt browser var, gömülü video oynatma desteği ile belli başlı sitelerden video izleyebilirsin.
Üstteki 3-4 arkadaş açıklamamıştı zaten.Sağol

saban149

Üye
5800 da yazı kopyalaya miyorum yardım edin opera programında olmuyor

SilentOne

SilentOne

Üye
Opera kullan sorunun çözülsün

Üst Alt