internette gezerken sayfa boyutu çok büyük hatası

Sponsorlu Bağlantılar

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
internette gezerken sayfa boyutu çok büyük hatası
merhaba arkadaşlar samsung 5270 kullanıyorum.
telefonun kendi tarayıcısı netfront v4.1 internette gezerken sayfa boyutu büyük hatası alıyorum opera felan kullanınca da sayfayı çok fazla sıkıştırdıgından istedigim veriyi alamıyorum
samsung internet netfrontun sayfa boyutu çok büyük hatası kaç mb yukleyınce verıyorsa onu arttırmanın bir yolu yok mu lutfen yardım edin

goldenheros

goldenheros

Üye
telefon hafızası yetmiyo telefon hafızasını bosalt biraz

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
internet indırmelerini hafıza kartına ayarladım.hafıza kartı 8 gb lik 3gb si boş telefonda yer var oyunlar da 2mb boş yer var nereyı bosaltayım az aç mesajı lutfen

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
yardım edecek yok mu çok lazım bu

-Emre

-Emre

Üye
uc browser kullan

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
kardesım onuda ındırdım qq browser i browser indırdım ama yapamadım internetten ikariam dıye bı oyun oynuyorm dunya harıtasını acan bır browser arıyorum telefonun kendı tarayıcısı net front v4.1 açar ama o da sayfa boyutu fazla buyuk hatası verıyor :S

- - - Eklendi - - -

eeee arkadaslar yardım etcek yok mu çok lazım bu ya

taka78

Üye
opera mini 7.4 kullan bende ikariam oynuyom hangi dünyadasın ben zeta

- - - Eklendi - - -

ben opera sayesinde oynuom

15097

15097

Üye
Opera Mini'nin son sürümünü m.opera.com adresinden indir.Bu adrese telefonunun tarayıcısıyla gir. :oke:

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
taka78 taudaym senın telefon markası nedir acaba ogrene bılır mıyım telde opera 4 opera 3 opera 7 yuklu ama hiç biri dunya harıtasını acıp yagma yaptırtmıyor :S 7.4 ü telefondan arıyım bir

m.opera.com gırınce telefon sadece son surum olan opera 7 i desteklıyor onlada olmuyor :S

15097

15097

Üye
taka78 taudaym senın telefon markası nedir acaba ogrene bılır mıyım telde opera 4 opera 3 opera 7 yuklu ama hiç biri dunya harıtasını acıp yagma yaptırtmıyor :S 7.4 ü telefondan arıyım bir

m.opera.com gırınce telefon sadece son surum olan opera 7 i desteklıyor onlada olmuyor :S
Opera'nın son sürümü 7.Onunlada olmuyorsa başka tarayıcılara yönel.

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
onla olmuyor başka tarayıcı arıyorm ucweb qq browser ibrowser felan denedım olmadı :S

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
başka browser onercek var mıdır

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
++++++

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
+++++++++++

Jelly Bean

Jelly Bean

Üye
Bolt browser.

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
o kapanmadı mı kardeş??

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Telefon hafızasını boşaltmanız gerekiyor bu sorunun çözümü için.Eğer yine aynı şey olursa yapacak bir şey yok.

Üst Alt