Internette Devrim 3D Web +Eklentisiz Shockwave Flash player Gerek Olmadan.

Konu, 'Bilim ve Teknoloji' kısmında mehmet1337 tarafından paylaşıldı. Okunma: 2559 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Internette Devrim 3D Web +Eklentisiz Shockwave Flash player Gerek Olmadan.

Arkadaşlar Yakında Hiçbir eklenti olmadan 3D Animasyonlar ve Modellemeler mümkün

WebGL - Javascript kodu üzerinde çalışılmış Oyundaki 3D Modeller,Haritaları Javascript ile Yapmışlar.
    Shockwave ve Flash player hiç gerek duyulmadan. Aşagidaki linklerde 3D Örnekleri görecek ve Benim anlatmak istedigimi daha iyi anlaycaksınız:

webGL Crystal Demo = webGL Crystal Demo
    WebGL Oyunları = Games | Play WebGL Game

NOT: Internet Explorer'da Çalışmaz Google Chrome 9 Mozilla Firefox 4.0 Beta yada Apple Safari önerilir :firefox:.

Javascript - Bütün Sayfaların ihtiyaç duydugu web kodu eklenti falan filan değil. Eklenti diye tartışmayın plz

Konu için isterseniz TEŞEKKÜR ET' Butonuna basınız
    Istemezseniz Eh! Ne Diyelim Canınız Sağ olsun. :hehe:

Yazan: mehmet1337
    safköylü bunu beğendi.
  2. ewt teşekkürler sitelere baktım chrome 9 ile şimdilik çok iyi sayılmaz ama yakında iyi olcak
    güzel çalışma bu konuyada çoooook teşekkürler.

3. ben tesekkur ederım

safköylü bunu beğendi.

Internette Devrim 3D Web +Eklentisiz Shockwave Flash player Gerek Olmadan. konusuna benzer içerikler

1. Chrome - Shockware Flash Eklentisi ( 11 Eylül 2009 | Webmaster )

Chrome Shockware Flash eklentisi sürekli çöküyor,bunun sebebi ve çözümü ne olabilir acaba? Kaynak ...
  2. N900 | Headphone daemon v1.9 | Media Player Eklentisi... ( 11 Ekim 2010 | Nokia Maemo Uygulama )

Merhaba arkadaşlar... N900' de kulaklığınız ile müzik dinlerken istem dışı yada bilerek kulaklığınızı N900' den çıkarttığınızda otomatik olarak Media Player' ın durmasını (pause) sağlar... Tarafımca kullanılmaktadır... İndir : Headphone daemon...
  3. Flash Eklentisi Konulsun. ( 29 Ağustos 2011 | Site Hakkında )

Foprumda resim ve video paylaşımı yapılabiliyor ancak Flash eklentisi olmadığı için bu paylaşım yapılamıyor, bunu uygulayan forumlarda SWF kodları arasına link kopyalanark flash paylaşımı yapılıyor, bu eklenti olursa daha bir canlılık gelir diye...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 18:17:20