Faturasız İnternetin hız sınırını kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

mars259

mars259

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürleer için saol sömür artık dostum iiki bu paylaşımı yapmışım herkesin işine yaradı

eser4480

Üye
Hepyukle fixlenmis galiba denedim olmuyor :(

eser4480

Üye
Sinirsiz Turbo internet var hep yükle yazip yolladim hiz siniri kalkmistir diye mesaj gelirdi simdi gelmiyo direk hep yukleye kaydediyo.

faruk_3458

faruk_3458

Üye
Bende bu yöntemi 2 defa yaptım tsk ederim kardeşim Saol 2 aralıkta hep YÜKLE kampanyası bitiyormus diolar ınş bitmez .

karansa

karansa

Üye
Sinirsiz Turbo internet var hep yükle yazip yolladim hiz siniri kalkmistir diye mesaj gelirdi simdi gelmiyo direk hep yukleye kaydediyo.
İPTAL HEP YUKLE yazıp iptalini sağla sonra yeniden almayı deneyerek sonucu burdan bizimle paylaşabilirsin.

eser4480

Üye
İPTAL HEP YUKLE yazıp iptalini sağla sonra yeniden almayı deneyerek sonucu burdan bizimle paylaşabilirsin.
Maalesef olmuyo 2 ay yaptim hicbir sorun yoktu dun sınırsız paket aldim bugun bitti hep yukle yazip yolladim.direk hepyukleye kayit ediyo hiziniz artmistir diye mesaj gelmiyo.kapadilar galiba acigi

karansa

karansa

Üye
Ben bir kaç gün önce aldım bilemiyorum.

braveheartgs43

Üye
Bittiyse elveda turkcell...

eser4480

Üye
Kac defa iptal edip denedim maalesef olmuyo :( bedava kampanyada yokki deniyip hizi arttirmaya calisalim :( bu ay bosa para vermis olduk

braveheartgs43

Üye
Son kez bi küçük paket alınıp denenir olmazsa turkcell bi müşteri kaybeder :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bende yarın paket yapcam Eğer açık kapandıysa vay Turkcell'in haline :nono:

ilo53

ilo53

Üye
Yeni kampanyalarda açik devam edebilir sanırım 8den sonr tl yükleyince kalkiyor hediye 10tl geliyor. Ama bende 1hafta önce yapmiştim hizim düşmüştü sonra 20tl yükledim kalkti otomatik 10tl geldi hediye

eser4480

Üye
Yeni kampanyalarda açik devam edebilir sanırım 8den sonr tl yükleyince kalkiyor hediye 10tl geliyor. Ama bende 1hafta önce yapmiştim hizim düşmüştü sonra 20tl yükledim kalkti otomatik 10tl geldi hediye[/QUOTE
Gece 20 tl yukledim hediye 10 tl gelmesine ragmen kalkmadi.hediye paketle sadece konusma ve mesajlasma yapila biliyomus internet kullanilmiyomus.a10 tl ek 100 mb satin aldim hizim artti.100 mb bitince tekrar düştü. :( aciklari hep kapamislar

mars259

mars259

Üye
    Konu Sahibi
bitti sanırım kampanya iyiki bu kobuyu açmışım bazılarının işine yaradı :)
faydalananlar bir tşkkür ytr :):)

karansa

karansa

Üye
Aslında konu açtığın için kapanıyor haberleri oluyor hemen, bunların daa farklı paylaşım yöntemlerini bulmalıyız.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Ne Oldu Ya Hız Düştü Mesajı Geldi Sadece Bendemi Oldu Bu ?

faruk_3458

faruk_3458

Üye
Bana da hızınız düştü mesajı geldi bu kampanyada gitti.

Fa_1234

Fa_1234

Üye
Arkadaslar bn yaptım olmadı nasıl oluye

Üst Alt