İnternet seçeneklerinden internt adresi değişmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

kartal_006

kartal_006

Üye
    Konu Sahibi
İnternet seçeneklerinden internt adresi değişmiyor
arkadaslar internet seçenekleri varya orası kilitli kaldı bir siteye girdim v cıktım bole oldu lutfen yardı edin nasıl kiliti acabilirim. veya virus var bilgisayarda ondan da olabilirmi nolur yardım edin lutfen. :( :(:agla:mahcup:

zaferkaratas

Üye
spybot indir google da ara bulursun problemleri düzel ve bağışıklama yap düzelir

ßurçiN

ßurçiN

Üye
hijack trojanı google'da arat

xkadir61

xkadir61

Üye
trojan yemişsin geçmiş olsun.
antitrojan işe yaramazsa ,sistemi geri yüklemeyi dene.

keremerson

keremerson

Üye
Geçici olarak düzeltmen için PC-Clean diye bi program war,temizlermi bilmiyorum ama açılış sayfasını rahatlıkla değiştirebiliyosun programdan..
Google'da bulursun, bulamazsan ya da uğraşmak istemezsen pm at, upload ederim :oke:

mservank

mservank

Üye
sitede böyle bir şey vardı negative ya da exalans eklemişti dur bakayım ;)

İNTERNET EXPLORER AÇILIŞ SAYFASI KİLİTLENMİŞSE

Öncelikle BAŞLAT menüsünden ÇALIŞTIR uygulamasını başlatınız.
Ardından açılan pencereye ''gpedit.msc'' yazarak ''Grup İlkesi''
isimli menüye geliniz. Daha sonra ''Kullanıcı Yapılandırması'' sekmesini >
Yönetim Şablonları > Windows Bileşenleri altında bulunan
''İnternet Explorer'' bölümüne kadar ulaşınız.

Tüm bunları yaptıktan sonra karşınıza pencere gelecektir.
Bu menünün sağ tarafında bulunan
'' Giriş Sayfası Ayarları Değişimini Devreden Çıkar'' seçeneğini mouse ile çift tıklatınız.

'' Giriş Sayfası Ayarları Değişimini Devreden Çıkar'' seçeneğini tıkladıktan sonra karşımıza
pencere çıkacaktır. O penceredeki ''Devre Dışı'' seçeneğini işaretleyip TAMAM butonuna tıkla.Artık Açılmıştır..:oke:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
yada şöyle bi kayıt girdisi var 2 dk upload edeyim onu açtığında kendiliğinden düzelir ben öle yaptım

--------------- Ekleme ---------------

evet link bu arkadaşım indir düzelir:oke:

fanatikprisoner

fanatikprisoner

Üye
Başlat / Çalıştır / Regedit / HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Internet Explorer / Main anahtarında bulunan adresi değiştirin.
yada,

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel
Dizinini takip ederek git. Yan Tarafta Bulunan Homepage’e sağ tıklayıp Değiştir i seç “1″ olan değeri “0″ olarak değiştir.
yada,

• Başlat / çalıştır
  • gpedit.msc
  • kullanıcı yapılandırması
  • Windows ayarları
  • internet Explorer bakımı
  • url ler
  • önemli url ler
  • burada 1. seçenek ana sayfanız olmasını istediğiniz url yi yazıyorsunuz.

Yukarıda söylediğim işlemi gerçekleştirdikten sonra bilgisayarınıza sızan spyware’ların temizlenmesi gerekmektedir unutmayınız...

bora359

Üye
Tşkler fikrine sağlık arkadaşım

kartanesi1980

Üye
çok tşkler işe yaradı :)

jeet_burhan

jeet_burhan

Üye
arkadaş benimde başıma geldi ben baslat calıştır pedit.msc onu yaz kasına yönetim sablonları var ona gir internet tıkla giriş devre dışı bıral işe yarıor yani bana güven yani

artos3452

Üye
Anıl Umut Abi ALLAh senden razı olsun o kadar denedim olmadı senin programın sayesinde hemen değiştirdim çok saol

errhn.g

Üye
çok sağolasın benimde işime yaradı :)

sahabettin

Üye
gerçekten oldu adresi degiştirebildim amam bayagı uzun yol bakmadan yapmak çok zor teşekürler

trakboy59

Üye
Teşekkürler program küçük ama çok işime yaradı.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Detaylar burada mevcuttur...!!!

alex_

alex_

Üye
kardeş nekadar teşekkür etsem azdır sana kaç gündür degiştiremiyordum ama sayende oldu çok teşekkür ederim

HaZaL...

Üye
saol fanatikprisoner arkadaslar kusura baqmayın ama diğer werdiyiniz seyler olmadı çalıstır onları kabul etmedi saol arqadas en son seninkini demedim ama senin birinci werdiğini değil 2. ciyi denedim oldu saol tekrar diğerleri hiç bir işe yaramadı saol arqi çok makbule gecti xF :P:P::kop:

omer_yucel_21

Üye
bu cevabı yazana çok ama çok teşekür ederim:evet:

enes131...

Üye
sana çok ama çok teşekkür ederim sırf sana teşekkür için siteye üye oldum

"mservank"

Üst Alt