Faturasız / Faturalı İnternet Paketleri hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
İnternet Paketleri hakkında
Türkcell genç yıldız paketini kullaniyorum 500dk 1000sms 2gb fakat 2gb bana yetmiyor internet paketi ne önerirsiniz uygun ne kadar çok olursa o kadar iyi olur telefonum iphone 5 sürekli intetnetteyim video falan izlemiyorum sadece gezmek için evimde sınırsız internet yok 6gb vodem kullaniyorm vodafonenin o yetiyo pc den uygun avantajli önerilerinizi bekliyorum

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Türkcellden 2gb interneti iyi bir paketle birlikte 25 Tl ye koparabilmişken hiç sesini çıkarma bence :)

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
Sesim çıkmıyor ama 2gb yetmiyor yani 8gb anca işimi görüyor

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Sınırsız 4GB var 40tl işini fazlasıyla görür :oke: :tebessüm:

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
Sınırsız 4gb alcam bitincede turboya geçcem 5tl 45tl ye 8gb 2ay

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 4tl ye sosyal internet paketi aldım 2gb paketim vardi eskisi kadar çabuk gitmiyor sanırım interneti yiyen facebook twitter wifi verip bigisayardanda facebooka girebiliyorum

hakanserce007

Üye
Türkcell genç yıldız paketini kullaniyorum 500dk 1000sms 2gb fakat 2gb bana yetmiyor internet paketi ne önerirsiniz uygun ne kadar çok olursa o kadar iyi olur telefonum iphone 5 sürekli intetnetteyim video falan izlemiyorum sadece gezmek için evimde sınırsız internet yok 6gb vodem kullaniyorm vodafonenin o yetiyo pc den uygun avantajli önerilerinizi bekliyorum

bana da yetmiyor, aynı durum bende de mevcut, kendi görüşümü paylaşmak istedim; 15 liraya sınırsız 1gb paketi var. bende onu kullanmayı düşünüyorum. 3 gb olmuş oluyor. zaten 3 gb bitene kadar yaklaşık 3 hafta geçer. son hafta da yavaş internetle idare ederim diye düşünüyorum.

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
Facebook çok kullaniyorsan
bana da yetmiyor, aynı durum bende de mevcut, kendi görüşümü paylaşmak istedim; 15 liraya sınırsız 1gb paketi var. bende onu kullanmayı düşünüyorum. 3 gb olmuş oluyor. zaten 3 gb bitene kadar yaklaşık 3 hafta geçer. son hafta da yavaş internetle idare ederim diye düşünüyorum.
ben sosyal intetnet paketi aldım yetiyo artık facebook çok yiyor eğer sende facebooku çok kullaniyorsan 4tl ye sosyal internet paketi al yeter. Ben facebookta video falan izliyorum klib videoları facebook paketinden düşüyo haftada 2gb facebook harciyorum 600mb normal internet kullanmişim

hakanserce007

Üye
Facebook çok kullaniyorsan

ben sosyal intetnet paketi aldım yetiyo artık facebook çok yiyor eğer sende facebooku çok kullaniyorsan 4tl ye sosyal internet paketi al yeter. Ben facebookta video falan izliyorum klib videoları facebook paketinden düşüyo haftada 2gb facebook harciyorum 600mb normal internet kullanmişim

teşekkür ederim :)

Üst Alt