İnternet paketleri hakkında

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında ismail_23 tarafından paylaşıldı. Okunma: 516 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İnternet paketleri hakkında

Arkadaşlar 100 yada 250 mb internet paketi almayı düşünüyorum.İnternette sadece facebook ve messenger kullanıyorum bu paketler yeterli oluyor mu?Kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim...

Yazan: ismail_23
  2. slm,

turkcell kullanıyorsan messenger için windows live üyeliği yaptırırsan aylık sınırsız konturlu hatlarda haftalık 7 kontur,faturalıda aylık 4tl,ama illaki internet paketide almak istiyorum diyorsan facebook ve messenger için turkcellin wl msninden yararlanamıyorsun diye biliyorum sitelerden indirdiğin msnleri kullanabiliyorsun (mig,ebuddy gibi...) 100 mb veya 250 mb lik paketlerden ise program yükleme yapmayacaksan 100 mb olan yeterde artar bile.

3. yorumun için teşekkürler.Bu aralar 100 mb için turkcell de indirim varken alıp denemek lazım...

--------------- Ekleme ---------------

Yorum için teşekkürler.Bu ara turkcell 100 mb internet paketinde kampanya varken alıp denemek lazım

İnternet paketleri hakkında konusuna benzer içerikler

1. Turkcell İnternet Paketleri Hakkında

Merhabalar, Bir süredir bu forumu takip ediyorum ama üyelik bugüne nasipmiş. Size Turkcell internet paketleri hakkında bir sorum olacak. Benim telefonum W800i ve telefonu bilgisayara usb kablosuyla bağlayıp, bilgisayarın telefonu modem olarak...
  2. İnternet Paketi Hakkında

Merhaba arkadaşlar Dışardanda 3G ile internete bağlanmak istiyorum.Turcell'in paketleri var mb'li felan pek anlamıyorum onlardan ama internette en az 1 saat takılacağım dışarda bana önerirmisiniz paket ?. Ve 0.faceook'a dışarda bağlanamıyorum...
  3. vodafone internet paketleri hakkında

arkadaşlar ben internet paketi almak istiyorum ancak mevcut paketiniz buna izin vermiyor diyor. internet üzerinden girip bakıyorum. aylık 250mb > pasif olarak yazıyor. iptalde edemiyorum mesajla. bunu nasıl halledeceğim?
  4. Vodafone İnternet Paketleri hakkında?

Merhaba Arkadaşlar, Yeni vodafone hat alalı 1 ay olmadı. geçen ay bedava olan internet paketini kullandım. ama şimdi herhangi bir internet paketi almak istediğimde ''internet paketi talebiniz alınmıştır. yeterli bakiyeniz olduğu durumda 05/05/12...
  5. Vodafone internet paketi hakkında

DEGERLI ABONEMIZ MEVCUT OLAN DATA PAKETINIZ HAFTALIK VODEMNET PAKETI ILE AYNI ANDA KULLANILAMAMAKTADIR dyor, ya lutfn yardm edn,mevcut olan paketm hangsi blmyrum.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 7:59:28