İnternet paketim olmasına rağmen internete girmiyor yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

wolte

Üye
    Konu Sahibi
İnternet paketim olmasına rağmen internete girmiyor yardım!
Selamlar arkadaşlar 1 hafta önce aldığım sony ericson xperia pro mini telefonumu arkadaşımın beğenisiyle ona vermek istedim.1 gb internet paketi almıştım sorunsuz kullanıyordum hızlı bir şekilde bu arada operatörüm turkcell herneyse telefonu verdim arkadaşımda 250mb lık bir paket aldı paketin aktif olduguna dair onay mesajı gelmesıne ragmen yukardakı sınyal bolumunde h yani 3g işareti falan yok hiçbirşey yok sadece telefon geliyor ve telefon açabiliyor birde mesaj çekiyor ama turkcelli aradığımızda hatta 250mblık internet paketini aktif olarak görüyor.Sorun telefondamı diye arkadaşımın hattını çıkartıp kendi hattımı taktım herşey eskisi gibi heldi yukarda H işaretini görebiliyorum internete sorunsuz bağlanabiliyorum nedendir bu arkadaşlar internetten faydalanamıyor şuan arkadaşım?Mobil Veri servisleri falan hepsi etkin şuanda sadece wifiden bağlanabiliyor internete yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..

maxirabit

maxirabit

Üye
İnternet ayarlarınızı temizleyip yeniden isteyiniz bir sorun olmuş olabilir mobil veri ayarında

Black-killing

Black-killing

Üye
WAP yaz 2222 ye yolla yeniden internet ayarlarını yap

wolte

Üye
    Konu Sahibi
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
telefonda sim kilidi olma ihtimali varmı?

- - - Eklendi - - -

yani önceden vardır, kırılmışsa hata oluşmuştur, tüm işlemler oluyordur, internette bu sorun oluşuyordur sadece.

Üst Alt