Öneri İnternet hızı en iyi olan telefon

Sponsorlu Bağlantılar

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
İnternet hızı en iyi olan telefon
İyi forumlar arkadaşlar bugün telefoncuya gittim bi telefon bakınayım diye ve adama ben sadece internet üzerine istiyorum dediğimde bana htc a9u önerdi bu telefondaki modem en şuan piyasadaki en iyi modem olduğunu söyledi öyle ki note 5den bile daha iyi modem varmış telefonu da değiştirmeyi düşünüyorum a9 güzel telefon elde de güzel duruyor z5e falan da bakındım telefon almak istedigimde bu fiyat çizelgesindeki telefonlar faturayla beraber 145 tlye denk geliyor genelde şimdi aklımda şu soru var gercektende hız konusunda a9 en iyisimi? Veya onun yakininda hizlari verebilecek telefonlar hangileridir önerileriniz nelerdir?

reflex

reflex

Üye
Htc a9 da 300mbps hıza çıkıyor internet ama
/

HTC One M9
LG G4

Sony Xperia Z3+ / Z4
Sony / /
bunlar 450mbps hızda yani daha hızlı.

• Beğen
Tepkiler: 0rqin4L
TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
Hmm yani z5 daha iyi hem serinin son modeli olma avantajida var aklimda samsung lg cihazları yok diğer markalar var genelde

goldmobile

goldmobile

Üye
Zaten operatörlerin hiç biri bu Telefonların ala bildiği maksimum hızı veremez
Bence sen başka özelliklere bak internet için bile alsan! Ram büyüklüğüne, işlemci hızına, ve.s
Performans önemli

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Galaxy S7 İyidir Hem 4.5G Hem Wi-Fi Konusunda

• Beğen
Tepkiler: 0rqin4L
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İşlemci Hızı İle Alakalıdır Bence Arkadaşın Dediği Gibi Kaç Mbps Desteklerse Desteklesin Sana Trde Oparatör En Fazla 20 30 MB Verir YukarısınıVermez

• Beğen
Tepkiler: reflex
TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
cevaplarınız için teşekkürler

phasan

phasan

Üye
Hmm yani z5 daha iyi hem serinin son modeli olma avantajida var aklimda samsung lg cihazları yok diğer markalar var genelde
Sony ya da LG al
Türkiyede sunu diyim 1000 tl satılan 4.5g li telefonlarda işini gorur burda 30 mbs gelmez internet hızı

abcderhan

Üye
xiaomi mi 5 ve pro versiyonu 600/150 Mbps
ama henüz çıkamadı galiba

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
İyi forumlar arkadaşlar bugün telefoncuya gittim bi telefon bakınayım diye ve adama ben sadece internet üzerine istiyorum dediğimde bana htc a9u önerdi bu telefondaki modem en şuan piyasadaki en iyi modem olduğunu söyledi öyle ki note 5den bile daha iyi modem varmış telefonu da değiştirmeyi düşünüyorum a9 güzel telefon elde de güzel duruyor z5e falan da bakındım telefon almak istedigimde bu fiyat çizelgesindeki telefonlar faturayla beraber 145 tlye denk geliyor genelde şimdi aklımda şu soru var gercektende hız konusunda a9 en iyisimi? Veya onun yakininda hizlari verebilecek telefonlar hangileridir önerileriniz nelerdir?

buyrun efenim :

byAndroid

byAndroid

Üye
A9 çok güzel telefon güncelleme desteği de cabası ama o parayı haketmiyor bence

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
internet hızı iyi olmayan mobil varmı?
modem olarak snapdragon almayın aşırı derecede ısınmalar yapar. MTK işlemciler üzerine tanımam gerçekten internet ve modem olayı mükemmel
Telefoncu işine geleni söyler ürünü satmak için

Mobil cihazlarda önemli olan sistemin uçuk olması değildir , o görevi yapacak işlemci önemlidir ki tek çekirdek ile çift çekirdek bu işi yapıyor 3. yok

kadikoy

kadikoy

Üye
Dünyada elektronik ürün kalite sıralaması şöyle:
1- japonya +- çin
2-kore +- çin
3-tayvan +- çin
görüldüğü gibi çin ürünleri her 3 kategoridede bulunuyor.:dance:

Üst Alt