internet explorer yazıları baya büyüdü yardım

Konu, 'Microsoft Edge' kısmında masub tarafından paylaşıldı. Okunma: 112784 | Cevaplanma: 8

1. internet explorer yazıları baya büyüdü yardım

arkadaşlar sayfaları internet explorerla açtığımda yazılar çok büyük oluyo.ama firefoxta bu sorun yok.nasıl düzelticem?

Yazan: masub
  2. internete girdiğinde yukardaki işlemlerden sırasıyla görünüm metin boyutu orta ve ya en küçük şıkkını seçersen düzelir kardeş

3. ewet doğru bilgi

ya da ctrl'ye basılı tutarak mouse'un tekerleğini hareket ettirirsen büyür/küçülür :oke:

4. teşekkürler arkadaşlar

5. Ctrl'ye basılı tut ve klavyenin numaratör kısmından (-)ve(+)'ya basarak istediğin boyuta ayarlaya bilirsin...

6. ctrl ye basılı tutup mousenin ortadaki tekerleğini hareket ettirerek yapabilirsin

7. hasam_k_o arkadaşa katılıyorum
    emeğe sayğı

8. Sağolun arkadaşlar bu açıklayıcı bilgi için tekrar teşekkürler.

9. tesekkurler

internet explorer yazıları baya büyüdü yardım konusuna benzer içerikler

1. İnternet Explorer 9 İlk Açık ( 22 Mart 2011 | Microsoft Edge )

IE9′un yeni çıkan özelliğinde malesef açık bulundu! Internet Explorer 9′un kuşkusuz en güzel yeniliği olarak görülen bu özellikteki açık, gelin bakalım nelere yol açmakta... Internet Explorer 9 RTM’nin yayınlanmasının hemen...
  2. internet explorer yardım ( 12 Nisan 2011 | Microsoft Edge )

internet explorer 9 kurdum ve yavastı diye sildim silme yeri ise denetim masasından degil görünmedigi için.windows files ten onun klasorunu sildim .internet explorer 8 indirdim kurmaya çalişiyorum hata veriyor hata şu ( bilgisayarınızda yenı...
  3. internet explorer 9 ( 7 Haziran 2012 | Microsoft Edge )

arkadaşlar intetrnet explorer 9 u ilk açtığımda iki sekme birden açıyor sorun nedir windows 7 kullanıyorum
  4. İnternet Explorer 10'u sevmiyor musunuz? ( 16 Mayıs 2013 | Microsoft Edge )

Zararlı indirmeleri engellemede en başarılı tarayıcının Microsoft Internet Explorer 10 olduğu ortaya çıktı. NSS'nin yeni bir araştırmasına göre (kaynak, PDF) IE10, zararlı dosyaları tüm rakiplerinden daha iyi engelliyor. Internet Explorer 10,...
  5. İnternet Explorer Kapanıyor ( 13 Mart 2015 | Microsoft Edge )

Arkadaşlar İnternet Explorer'a tıklıyorum 2 sn bekliyor ve atılıyor neden bilmiyorum. Ve de denetim masasındaki ayarlara tıklayınca neden girmiyor? Sistem Bilgisi: Windows 7 x86 (Daha fazlası gerekmez sanırım)
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 17:06:27