internet explorer geçmişi silme

Konu, 'PC-Yazılım Destek' kısmında aLli_28 tarafından paylaşıldı. Okunma: 194910 | Cevaplanma: 24

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. internet explorer geçmişi silme

link açılmıyo...

Yazan: muratti_2941
  2. internet exproder varya masaüstünde sag tıkla geçmişi sil de

3. aynı sorunun temiz çözümü!!
    explorer>araçlar>internet seçenekleri>sil>gözatma geçmişi sil penceresindeki çentiklerin hepsini kaldırıp tek tek sil deyiniz.cookie dosyalarının tamamının silindiğini göreceksiniz.

4. Ccleaner'ın En Son Sürümünü Öneririm..

5. ccleanerle silmiyor arkadaşım neden bilmem ben bayadır kullanıyorum bu prgramı win7de siliyor bi arkadaşımın bilgisayarı xp onda silmiyor anlamadım gitti

internet explorer geçmişi silme konusuna benzer içerikler

1. Domain'in geçmişini silme ( 25 Temmuz 2009 | Webmaster )

Domaine önceden değişik yazılar eklemiştim.Sonra hostu değiştirdim.Sıfırdan Wordpress kurdum.Buraya kadar herşey normal.Siteye sayyac koydum.İlk gün 100 küsür tekil hit.Bir baktım sayaca eskiden... Kaynak ...
  2. Telefon internet geçmişini silme ... ( 25 Ağustos 2009 | Symbian Destek )

Merhaba arkadaşlar benim bir programa ihtiyacım var onu sormadan önce bu konuyu buraya açtım ama doğru yermi değilmi inanın bilmiyorum onun için beni mağruz görüp yardımcı olursanız sevinirim . Konu şu ki bende Nokia E51 telefon var çoğu kişinin...
  3. İnternet Explorer Adres Çubuğu Geçmişi Silme ( 18 Eylül 2011 | PC-Yazılım Destek )

Arkadaşlar ben İnternet Explorer kullanıcısıyım hem CCleaner hemde araçlardan geçmişi silmeyi ne kadar yapsamda adreç çubuğundaki geçmiş silinmiyor.Lütfen yardımcı olun.
  4. Web tarayıcı geçmişini silme... ( 11 Ağustos 2013 | MeeGo )

Arkadaşlar web tarayıcının geçmişini nasıl temizleriz.?Bulamadım da.Bir de aklıma gelmişken Haritalar uygulamasını gps'i açık hale getirmeden kullanmak istiyorum fakat hata veriyor program açılırken .Gps açmak istemiyorum.Bu sorunu nasıl çözeriz.?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 15:29:12