internet explorer geçmişi silme

Konu, 'Microsoft Edge' kısmında aLli_28 tarafından paylaşıldı. Okunma: 194957 | Cevaplanma: 24

1. internet explorer geçmişi silme

link açılmıyo...

Yazan: muratti_2941
  2. internet exproder varya masaüstünde sag tıkla geçmişi sil de

3. aynı sorunun temiz çözümü!!
    explorer>araçlar>internet seçenekleri>sil>gözatma geçmişi sil penceresindeki çentiklerin hepsini kaldırıp tek tek sil deyiniz.cookie dosyalarının tamamının silindiğini göreceksiniz.

4. Ccleaner'ın En Son Sürümünü Öneririm..

5. ccleanerle silmiyor arkadaşım neden bilmem ben bayadır kullanıyorum bu prgramı win7de siliyor bi arkadaşımın bilgisayarı xp onda silmiyor anlamadım gitti

internet explorer geçmişi silme konusuna benzer içerikler

1. İnternet Explorer 10'u sevmiyor musunuz? ( 16 Mayıs 2013 | Microsoft Edge )

Zararlı indirmeleri engellemede en başarılı tarayıcının Microsoft Internet Explorer 10 olduğu ortaya çıktı. NSS'nin yeni bir araştırmasına göre (kaynak, PDF) IE10, zararlı dosyaları tüm rakiplerinden daha iyi engelliyor. Internet Explorer 10,...
  2. Sürekli Internet Explorer Penceresi Açılıyor ( 8 Aralık 2013 | Microsoft Edge )

Sorunum bugün çıktı. Sürekli olarak İnternet Explorer açılıyor. Sekmenin adı client.sitehearth.com Adres çubuğunda ise böyle bir adres var :...
  3. İnternet Explorer sorun ( 28 Mayıs 2014 | Microsoft Edge )

İnternet Explorer dan facebooka giriyorum ( uygulama olarak pek hoşuma gitmiyor ) resimler büyük görünüyor yarısını görebiliyorum anca tam ekran yap dersem görebiliyorum önceden boyle Bi sorunun yoktu bunu nasıl çözebilirim lumia 920 . MaxiCep...
  4. Internet Explorer reklam sorunu ( 18 Ekim 2014 | Microsoft Edge )

Merhaba arkadaşlar bugün garip bir şey farkettim normalde reklam olmayan sitelerde ingilizce reklamlar çıkmaya başladı. Bunun nedeni ne olabilir sizce? Yok mu acaba bu sorunun çözümü?
  5. İnternet Explorer Kapanıyor ( 13 Mart 2015 | Microsoft Edge )

Arkadaşlar İnternet Explorer'a tıklıyorum 2 sn bekliyor ve atılıyor neden bilmiyorum. Ve de denetim masasındaki ayarlara tıklayınca neden girmiyor? Sistem Bilgisi: Windows 7 x86 (Daha fazlası gerekmez sanırım)
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 3:20:31