internet ayarı ?

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında goldonfreeman tarafından paylaşıldı. Okunma: 2066 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. internet ayarı ?

Vodafone hattımı avea ya tasımısısdım gencpaket 5yuz paket aldım arkadaslar ınternet ayarını bı turlu yapamadım aveanın ınternet ayarı msj attım gelen ayarları kaydet falan dedım ama olmadı ınternet hattın takıldıgı oldugu telefon nokıa c3-00

Yazan: goldonfreeman
  2. Avea bir dünya denilen bedava servis var şöyle ..
    Telefonun ana ekranına gelip *100# yazıp arama tuşuna bas karşına avea bir dünya konuları tıkla sonra hangi seçeneğe girmek istiyorsan o seçeneğin sırasını yaz yolla mesela ayarlar 4. Sırada 4 yazıp gönder sonra çıkan sayfada internet 5. Siradadir cevapla de 5e bas ayarlar mesaj olarak gelir..

internet ayarı ? konusuna benzer içerikler

1. internet ayarı

kardeşlerim öncelikle sitenize üyeliğim için sağolun öncelikli olarak kendi meseleme çözüm istiyorum elimde firlandıya malı nokıa x6 var çift hatlı intternet ayarlarını vodafone müşteri hizmetleri yükleyemedi bana acil bir şekilde yardımcı...
  2. internet ayarları

arkadaşlar telefonumun markası vodafone 547 ama hattım turkcell ve internet ayarlarını yapamadım... Wap yazıp 2222 - wap vodafone yazıyorum bana cvp gelmıyor... Ne yapmam gerek... şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...
  3. internet ayarları

arkadaşlar nokia c6-01 telefondan yanlışlıkla vodafone baglantısını sildim yani artık wireles den baglaıyor tekrar nasıl yükleyebilirim vodafone ayarlarını
  4. internet ayarları..

Selamun aleykum .. Ben vodafone 845 kullanıcısıyım ama hattım turkcell ınternet ayarlarını yapamadım.. lutfen bu konuda yardımcı olurmusunuz..
  5. internet ayarları

samsung galaxsi w i8150 cep telefonu internet (avea) ayarları nasıl, bilenler lütfen yardım etsin.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Haziran 2015 Salı - 11:22:15