İnternet 2 dk da bir kopuyor

Sponsorlu Bağlantılar

feyzeddinonal

feyzeddinonal

Üye
    Konu Sahibi
İnternet 2 dk da bir kopuyor
Merhaba arkadaşlar, Konuyu umarım doğru yere açmışımdır. Sorunum şu; Önceden TTnet vardı, sürekli kopmalar oluyordu, internet hızı çok yavaştı videoları falan 240p de bile izleyemiyordum o derece, arada bir düzeliyordu falan filan sonra superonline'a geçtik belki düzelir umuduyla ama düzelmedi, 1-2 incelemeye geldiler, Sorun aparmanda daireye gelen kabloda dediler. Online oyun oynuyorum, kafayı yiyecem artık. oyun bitmeden düşe düşe, sövee sövee bi haller oldum. Fakat saat 12 yi geçince benim internet yağ gibi oluyor ne kopma ne başka bişi ne takılma. gündür 1 çar açmayan net gece 4 çara kadar açıyor hatta bugün 6 tane bile açtım bana mısın demedi, kabloda sorun olsa böyle olur muydu. Nedir bu internetin sorunu lütfen bişeyler bilenler yorumlarını yazsın, çıldıracam artık. Şimdiden teşekkürler.
Ha birde saat 9 oldu mu kopmalar tekrar başlıyor :/ gece güzel olan ent gündüz kullanılamaz hale geliyor.

kralberk13

kralberk13

Üye
kardeşim desteği çağır gelsinler başlarında dur madem apartman kablolarında sorun var yapçaklar okadar para veriyosun babanın hayrına vermiyosun ne gerekiyosa yapçaklar mesela modemde en ufak bişey olsun hemen müşteri temsilcisini arıyorum
dün gece tepelerine bindim mesela ilerleyen saatlerde gelcek dedi çok yavaştı

feyzeddinonal

feyzeddinonal

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim desteği çağır gelsinler başlarında dur madem apartman kablolarında sorun var yapçaklar okadar para veriyosun babanın hayrına vermiyosun ne gerekiyosa yapçaklar mesela modemde en ufak bişey olsun hemen müşteri temsilcisini arıyorum
dün gece tepelerine bindim mesela ilerleyen saatlerde gelcek dedi çok yavaştı

aradık da işte kablo mablo dediler onu da biz değiştirecekmişiz onların işi değilmiş öle dediler

kralberk13

kralberk13

Üye
destek ekip geliyo apartmandaki kabloyu çıkartıp yenisini takıyo kablo çekiyolar onlar neyin kafasındalar :D

kezban yenge

kezban yenge

Üye
aradık da işte kablo mablo dediler onu da biz değiştirecekmişiz onların işi değilmiş öle dediler
Bana da öyle dediler "binanın kablolarının eski olduğundan kaynaklı kopmalar" oluyormuş. Bir şey yapamayacaklarını söylediler. Halbuki fiberoptik kablo getirip bir cihaz takılırsa sorun çözülür işlerine gelmiyor. Taahhüdüm Aralıkta bittiğinde TTnet bir daha bulaşmayacağım.

kralberk13

kralberk13

Üye
onlar neyin kafasındalar ? :Dkaybeden biz değil onlar ben netimden memnunum

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Allah ttnetin eline düşürmesin. Superonline a geçtim çok şükür hep aynı fatura. Kopmayan internet

kralberk13

kralberk13

Üye
ben türksattayim :)

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Ben de superonlinedayım. Kabloları onlar mı yenilemek zorunda.
Bildiğim kadarı ile bina kablolarını onlar yenilemek zorunda değil. Bina girişine kadar ki santral kutusuna kadar sorumlular aynı doğalgaz tesisatı gibi olmalı

byAndroid

byAndroid

Üye
Aynen bina içinden onlar sorumlu değilmiş. Bendede kopmalar var hızı düşürünce düzeldi ama internet yavaş. Bina kablolarını değiştirin hızınız düzelir dediler de. Bu kabloyu nerden temin edicez bende konu açılmışken sorayım. Bıktım artık yavaş internete girmekten

kralberk13

kralberk13

Üye
müşteri hizmetini ara konuş yardım ederler

feyzeddinonal

feyzeddinonal

Üye
    Konu Sahibi
Splitter taktım, düzeldi gibi oldu, sorun ne olabilir acaba

Üst Alt