İnsanları Şaşırtmanızı Sağlayacak Sembollü Saat

Konu, 'Garip ve İlginç Olaylar' kısmında themardinli tarafından paylaşıldı. Okunma: 2438 | Cevaplanma: 27

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İnsanları Şaşırtmanızı Sağlayacak Sembollü Saat

< Resmi açmak için tıklayın >

Arkadaşlarınızı ve ailenizi inek dilinden konuşma kabiliyetinizle mest edebilirsiniz. Bu orijinal ve eşsiz saatin üzerinde matematik, fizik ve benzer konulardan tanıdık gelecek semboller var. Kısaca hem eğitici hem eğlendirici bu saat, insanları etkilemek için ilginç bir yol olarak görülebilir. Saatin yanında üzerindeki sembolleri açıklayan bir de 'kullanım kılavuzu' olduğundan panik yapmanıza gerek yok!

:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm

Yazan: themardinli
    mcnpl4, fnldstntn ve sevimrecep bunu beğendi.
  2. Peki bu saat i nereden bulabiliriz....

3. bence mukemmel bişeymiş....:):):)

4. bnm ihtiyacı yok yazılıda hangi sıraya geçsem yanıma bi inek gelio zaten.... :eheztn saat de kullanmıom
    :tşk:

5. Nereden bulacagına dair hicbir fikrim yok haberi nerden aldıgımı mesaj atarsan soyleyebilirim...

6. ben normal sayıları okuyamıyom bunu nasıl okucammm :ehe

7. süpermiş ya bulursam alırım

8. garip ilginç enstantrik

9. :D evet ama sayısız saatlerde var...

10. güzelmiş

11. Yorumsuz....^^

12. ewt o kadarda şaşırtıcı degil bence ama paylaşım için teşekkrler

13. Cuma pazarında gördüm ben bunu 3 para bu :ehe

14. Hoşuma gitmedi :ehe

15. ya ne yapmıyım ben alırım rolex'i çakma ama aynısı ile birebir...:ehe

16. İlginç :D

17. Normal saat varken neden bu :P

18. İşte komşular eve geldiğinde hava yaparsın felan diye :ehe

İnsanları Şaşırtmanızı Sağlayacak Sembollü Saat konusuna benzer içerikler

1. denemeyen kalmasın ...! ( şaşırtma garantili )

denemeyen kalmasın ...! ( şaşırtma garantili ) Masanızda otururken, bir taraftan sag ayagınızı yerden kaldırıp saat yönünde çemberler çizerken, diğer yandan sag elinizle "6" cizmeyi deneyin. Aşagıda çevirmekte olduğunuz ayagınız...
  2. Hakan Şükür şaşırtmaya devam ediyor

Galatasaray yönetimi, bugün tarihi bir toplantı yapacak. Transferin de masaya yatırılacağı toplantının en önemli iki gündem maddesi; yeni sezonda teknik direktörün kim olacağı ve Hakan Şükür’ün Galatasaray’da kalıp kalmayacağı......
  3. Video siteme hit sağlayacak?

Arkadaşlar video siteme *%100 ORGANiK KALICI HİT* sağlayacak birisi var mı? 1k 2k 5k 10k 20k Gibi. Kaynak ...
  4. Hayvanlar şaşırtmaya devam ediyor

Hayvanlar şaşırtmaya devam ediyor Objektiflerin karşısına geçen hayvanlardan inanılmaz fotojenik pozlar... HAYVANLAR VERDİKLERİ POZLARLA ŞAŞIRTTI
  5. Apple şaşırtmaya hazırlanıyor

Eylül ayında iPhone5'i teknoloji meraklıları ile buluşturan dünyanın en değerli şirketi Apple'da yeni ürün söylentileri piyasaları kapladı. iPhone 5'in piyasaya çıkmasının hemen ardından iPhone 6 spekülasyonları piyasaları sarsa da bu sefer...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 10:16:16