İnsan Kuyruğu mu olur demeyin

Sponsorlu Bağlantılar

esokmen

esokmen

Üye
    Konu Sahibi
İnsan Kuyruğu mu olur demeyin
Japonlar yine ilginç bir buluşa imza attı. Sizin de kalp atışınıza bağlı çalışan ve heyecanlandığınızda son sürat sallanan “insan kuyruğu” nuz olabilir.

Japonya’da yaşayan tasarımcı Shota Ishiwatari kalp atışlarına bağlı çalışan ve özellkle birbirileriyle konuşmadan iletişim kurmak isteyenlerin tercih edebileceği bir “insan kuyruğu” geliştirdi.

“The Sun” gazetesinin haberine göre, kalp atışlarını ölçen bir monitöre bağlanan kablolar aracılığıyla çalışan “kuyruk” kişi heyecanlandığında süratle sallanmaya başlıyor.

Ishiwatari önümüzdeki yaz piyasaya çıkaracağı “kuyruk” için şunları söyledi: “Kuyruğu partilere giderken kullanabilirsiniz. Çocuklarla oynarken de son derece keyifli olabilir. Hatta partneriniz de sizin gibi bu kuyruğu takabilir ve konuşmadan iletişim kurabilirsiniz.”

___kaptan___

___kaptan___

Üye
aha da buna yarıldım gülmekten yaaaa :d: :d: :d: :kop: :kop: :kop: :kop2: :kop2: :kop2: + Haber için :tşk: :D :ehe

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk: Afedersiniz Ama İnsana At mısın Derler:ehe

CABBAR

CABBAR

Üye
Hayranım japonlara

tempestshine

tempestshine

Üye
Haberlerde çıktıydı bu adamlar ağır işsiz :D

• Beğen
Tepkiler: AHMED...
Legendary.

Legendary.

Üye
Japonlarda canı sıkıldıkça buluş yapıyorlar :kop2:
:tşk:

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
sansur lu bır sekılde aklınızı bıppppppppppppp

larten123

larten123

Üye
:kotu:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
atın beni denizlere :)

Preloader

Preloader

Üye
o ne abi yhaa :kop2:

tayren

tayren

Üye
:D bu ne
:D

Samet.25

bunu duymustum tüm dünyaya yayılacak diyolar adamlar köpek yiye yiye onlara benzemeyemi calısıyolar nabıyolar :D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Bende kanat üreticem artık gerçekten kuşlar gibi uçabileceğiz.. Bir kartalın kanatları gibi ihtişamlı olacak.. İşte bu mükemmel olur..