İndirimli Numara Tanımlama

Konu, 'Vodafone Genel Bilgiler / Haberler' kısmında GoLden_RoSe tarafından paylaşıldı. Okunma: 53582 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İndirimli Numara Tanımlama

cep oqrenCı paketıNı kuLLanıyoruM ama vodafoNun sıtesınden İNDİRİMLİ NUMARA İŞLEMLERİnı yapaMıyoruM sayFanın soL aLt ko$esınde kıLıt ı$aretı var neden boyLe aCaba?:vur

Yazan: GoLden_RoSe
  2. 60 günlük süre dolmadan seçtiğiniz numaraları değiştiremezsiniz ondan oalbilir..

Ben şu an baktım normal herşey

3. lutfen webden yapamadıgınız işlemleri 7048 ıvr numarasını ayarak yapınız

İndirimli Numara Tanımlama konusuna benzer içerikler

1. Dns Tanımlama ( 20 Eylül 2009 | Webmaster )

sitemde dns tanımlamak için vps sahibi olmam mı gerekiyor? dns.site.com halinde dns tanımlamak için ne yapmam gerekiyor? Kaynak ...
  2. Parmak iziyle yüz tanımlama ( 15 Ekim 2009 | Bilim ve Teknoloji )

Prof. Dr. Sağıroğlu başkanlığında yürütülen bir projeyle, dünyada ilk kez yeni bir sistem geliştirildi. Gazi Üniversitesi (GÜ) Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu başkanlığında yürütülen bir projeyle, dünyada...
  3. İndirimli ( 4 Nisan 2010 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

Adamın biri, karısıyla mutsuz bir cinsel yaşamı olduğu için doktora gider. Doktor da buna değişik bir fantazi denemesini, mesela karısını ormana götürüp arabada becermesini tavsiye eder. Adam karısını alıp ormana götürür ve arabada işi...
  4. Tanımlama ... ( 16 Nisan 2010 | İlköğretim ve Liseler )

TANIMLAMA Anksiyete; nedeni bilinmeyen, içten gelen, belirsiz, korku, kaygı, sıkıntı, kötü bir şey olacakmış endişesi ile yaşanan bir bunaltı duygusudur. Yaşamı tehdit eden ya da tehdit şeklinde algılanan bir çeşit alarm duygusudur. İçten ya da...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 3:27:56