Imichat 1.13.1296 beta s60v3 Cepte Görüntülü Chat.!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
Imichat 1.13.1296 beta s60v3 Cepte Görüntülü Chat.!!!
Kendi sitesinden update ettiğim imichat 1.13 cepte görüntülü chat yapmayı sağlayan programın son sürümüdür ve oldukçada kullanışlı..Gôrüntülü görüşme internet üzerinden oldukça düşük veri kullanılarak yapıldığı için ayrıca ücretlendirilmezsiniz..Tarafımdan n73 te denendi ve sonuç oLumLu.. :oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yuki67, qadir, metin844 ve 3 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

alifur

alifur

Üye
teşekkürler

patlıcancı

patlıcancı

Üye
biraz daha açıklama yaparmısın nasıl kullanılyor bu ..? teşekkürler..

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
biraz daha açıklama yaparmısın nasıl kullanılyor bu ..? teşekkürler..

Bu program daha çok uzak doğu ülkelerinde kullanılıo..Program chat odalarında bulunan kişilerle grup yada özel sohbet yapabilmeni,yada seçtiğin kişiyle internet üzerinden görüntülü görüşme yapabilmeni sağlıyo..yanlız şu var ; uzak doğu ülkelernde daha yaygın olarak kullanıldığı için görùşme yaptığın kişinin çekik gôzlü olma ihtimali yüksek :d::d: "Ee benim ne işime yarıycak o zman bu" dicek olursan arkadaşının telefonunada yukler arada muhabbet edersiniz derim :D:D
Ama tawsiye edermisin dersen knuyu ben açtım die yalandan tawsiye etmek istemem.Bi kere denedim ama sildim..Kullanmıyorum.Kimi benim gibi gereksiz bulur programı,kimi de "ooo harika,çok harika bişey" diebilir..Paylaşımı yaptım sonuçta :oke:

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye

Odalara girerken artık bu ekran geliyor. Acaba yazılım ücretli mi oldu? 1-2 kontörü olan arkadaşlar deneyip bilgi verirlerse memnun olurum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt