imeil sorgulama

Konu, 'Sizlerden Gelen Yararlı Kaynaklar' kısmında redra tarafından paylaşıldı. Okunma: 92409 | Cevaplanma: 14

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. imeil sorgulama

arkadaşlar telefonunuzun kayıtl olup olmadıgını ögrenmek için http://imei.tk.gov.tr/ dan ögrenebilirsiniz

Yazan: redra
  2. cok saol kardes bu işime yarıcak cafe işletiyorumda ;;)

3. sağol

4. turkcelle gir ordanda sorgulayabilirsiini<<zzz

5. slm arkadaslar ben e mail sorgulucam nere girebilirim hemen yardımcı olabilirseniz sevinirim?

6. kayıtlıymış saol

7. dikkatli olun sorgulıyım derken klonlamasınlar

8. çok işime yaradı sağolasın

9. açılmıyorrrrrrrrrrrr

10. ya imei.tk sonucta bence guvenli bir sürü adres telefon felan vermişler çnkü..

11. maxicep senden başka site yok kurban olsunlarsana teşekkürler

12. süper bilgi tşk ederim

--------------- Ekleme ---------------

benimki çıkmıyor ?

imeil sorgulama konusuna benzer içerikler

1. çin malı imeil degiştirme ( 18 Ekim 2010 | Çin Üretimi Cep Telefonları Ön İncelemeleri )

çin malı telefonuma yeni imeil yazmak istiyorum yardımcı olurmusunuz:angry:
  2. Nokia imeil ( 12 Haziran 2011 | Symbian Destek )

merahabalar elime dubaiden kayıtlı bi x6 geldi geldikten 1 hafta sonre yere düştü kırıldı. daha sonra bi tane daha geldi ama bunu kayıt ettirme hakkım yok digerinin imeilini buna geçirebilirmiyim lütfen yardım edin
  3. s3 imeil almıyor ( 17 Haziran 2013 | Samsung Android Yazılım )

s 3 imei atcam almıyor
  4. S4"e İmeil Atma. ( 1 Temmuz 2013 | Samsung Android Yazılım )

ya arkadaşlar benim galaxy s4 e imeil atmam gerek.Hangi Programla Atabilirim Tam Teçhisat Hazırım.KABLO Var Telefon Rootlu.
  5. Nokia x3 imeil ( 23 Temmuz 2013 | Nokia S40 ve Java Destek )

Merhaba arkadaşlar böyle konularin yasak oldunu biliyorum ama cevaplari özel msj olarak atarsaniz sorun olmayacagini düşünüyorum arkadaşlar elimde nokia kizakli x3 var tam 4 oldu telefoncuya götürüp imeil attirdim her seferinde 25 tl ödedim ve...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 5:39:03