imei numarasını değiştirme

Konu, 'Symbian Destek' kısmında babaaamet tarafından paylaşıldı. Okunma: 14279 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. imei numarasını değiştirme

ikinci el nokia n85 aldım.üç-dört ay kullandım.yasal takip uyarısı geldi.imei numarası çalınmış,yani başkası tarafından telefonumun imei numarası klonlanmış.imei numarasını nasıl değiştirebileceğim hakkında yardımlarınızı bekliyorum.mağdurum.lütfen yardım edin.

Yazan: babaaamet
  2. Merhaba yeni m8800 pixson altım imei kolonlanmış diyor degiştirmmeme yardım eden yokmu

imei numarasını değiştirme konusuna benzer içerikler

1. imei numaram bi bakin ( 8 Kasım 2007 | Symbian Destek )

351525001391672 imei numaram bu bana Lisans numarami soler misiniz_
  2. Telefonlarınızın İmei numarasını değiştirin ( 24 Kasım 2009 | Çin Üretimi Telefonlar Genel Paylaşımlar )

Bilgi isteyen arkadaşlara Vistada çalışmaz bu kesin.Bu yüzden hiç deneme fırsatım olmadı.Ancak yapan arkadaş çok var bu yüzden biraz daha uğraşır iseniz program üzerinde kesin çözüme ulaşacaksınız.Çift sim kartlılarda çalışmaz.Sadece çin malı...
  3. İmei Değiştirme ( 3 Eylül 2011 | Cep Telefonları Genel )

merhaba elimde yurt dışından bi kac gün önce gelmiş 5250 var.imei nedeniyle kullanamıyorum.sanırım bb5 serisi telefonlarda imei değiştirmek mümkün olmuyormuş.bu telefon bb5 serisimidir? bu telefonun imeisini değiştirmek mümkün müdür? bikac...
  4. İmei değiştirme ( 22 Mart 2013 | Android Genel )

Merhaba arkadaşlar yurt dışından alınmış Galaxy ace 2 var ve türkiyede kayıt ettirecek kimse yok şimdi size sorum ace2 ye bu konudaki gibi ime atsam ne olur ?...
  5. imei numaram sıfırlandı ( 28 Mayıs 2013 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

öncelikle başlığı doğru yere mi açtım bilmiyorum arkadaşlar,yeniyim. benim sorunum şu; ideos x5 kullanıcısıyım.telefon 2.2 ile gelmişti geçen sene falan 2.3 betaya yükseltmiştim.2-3 haftadır telefon sd card'ı görmez olmuştu,telefonda virüsler...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 17:21:11