Öneri IMEI NUMARASI KLONLANMIŞ ORİJİNAL S5

Sponsorlu Bağlantılar

cyclone41

Üye
    Konu Sahibi
IMEI NUMARASI KLONLANMIŞ ORİJİNAL S5
Merhabalar atkadaşlar, elimde IMEI numarası klonlanmış SM-G900H model numaralı Galaxy S5 var. Telefonculara götürdüm adam olmaz dediler size de bir danışayım dedim. Diğer sitelerde, başka bir telefonun IMEI'ni yükle dediler ama S5'e IMEI atma konusunda internette yardımcı olabilecek bişey bulamadım. Sanırım S5 henüz kırılamamış. Ayrıca telefonu bu haliyle satsam kaça gider? Son olarak telefon Kıbrıs'dan alınmış ve sadece garanti belgesi var.

pantelli

Üye
Fatura yı yollayın garantiye ımeili sizin hattınız üstüne açsınlar

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
Merhabalar atkadaşlar, elimde IMEI numarası klonlanmış SM-G900H model numaralı Galaxy S5 var. Telefonculara götürdüm adam olmaz dediler size de bir danışayım dedim. Diğer sitelerde, başka bir telefonun IMEI'ni yükle dediler ama S5'e IMEI atma konusunda internette yardımcı olabilecek bişey bulamadım. Sanırım S5 henüz kırılamamış. Ayrıca telefonu bu haliyle satsam kaça gider? Son olarak telefon Kıbrıs'dan alınmış ve sadece garanti belgesi var.
telefon tamamen orjinalse faturanda senin ime numaran yazar bunula samsunga gidip ime alabilirsin

kadikoy

kadikoy

Üye
garantisi var ,fatura yok olmaz.
faturayı kaybetsen bile satıcıdan fotokopisini alabilirsin.
başka ülke bile olsa faxlattırırsın veya e-maille alırsın,postalattırırsın ,elden getirtebilirsin.vs vs
aksi takdirde çalıntı mala girer.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Garanti belgesine dahi gerek yok eğer cihaz Türkiye garantili ise servise götürdüğünde yeni imei yazıp halleceklerdir.

cyclone41

Üye
    Konu Sahibi
Arda TANIR

Arda TANIR

Üye
Kardeşim tel satamassın kimse almaz çalıntı imei olduğu için.

metinmert06

Üye
Kktc den aldığını belgeye bilirsen ki turkiyede kayıt edilmesi lazim pasaportla o zaman btk ya başvurup tek numaraya telefon açılıyor

cyclone41

Üye
    Konu Sahibi

metinmert06

Üye
O zaman pasaportla kayıt ettiğini btk ya bildirirsen o telefon tek numaraya açılır sorun olmaz kullanirsin

cyclone41

Üye
    Konu Sahibi
O zaman pasaportla kayıt ettiğini btk ya bildirirsen o telefon tek numaraya açılır sorun olmaz kullanirsin
Telefon amcamın pasaportu üstüne üstüne kayıtlı ama ben kullanacağım, kendi e devlet hesabıma mı yoksa amcamınkine mi eklenmeli?
Güncel

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye

cyclone41

Üye
    Konu Sahibi
Onu çok araştırdım ama s5 için bulamadım

ByKatre

ByKatre

Üye
Hocam bir telefoncu BOX ile halledebilir. PC üzerinden müdahalede bulunamıyoruz.