İmei Nuamaramı nasıl değiştirebilirim

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında exellence132 tarafından paylaşıldı. Okunma: 6334 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İmei Nuamaramı nasıl değiştirebilirim

telefon modeli n85
    orjinal aldım imei numarası faturanın üstünde var kontrol ettiğim zmn doğru diyor
    ama telefondan *#06# yaptığım nokıa 1110 nun imei numarası çıkıyor ben bu imei numarasını nasıl değiştirebilirim şuan bu telefonu aldığım yerde değilim başka ildeyim

Yazan: exellence132
  2. başka imei klonlamışlar o zaman..senin yapacağın şey aldığın yerden faturanı da götürüp telefonu değiştir..durumu anlat..

3. fatura yoksa zor iş

4. arkadaslar imeiyi nerden sorgulayabiliriz?

5. Bağlantı Kurulamıyor :ORA-12154: TNS:could not resolve the connect identifier specified

imeiyi guvenlik kodunu giriyorum bu hatayı alıyorum sizde bi denermisiniz?

İmei Nuamaramı nasıl değiştirebilirim konusuna benzer içerikler

1. Şarj soketi nasıl değiştirebilirim ? ( 1 Nisan 2013 | Konu Dışı )

Telefonumun şarj soketi şarj almaz oldu.Bende değiştirmeye karar verdim fakat burada yapmak isteyen telefoncu yok.Bende kendim karar verdim kendim yapacagım.Soket girişini nerde temin edebilirim ? Nasıl yapabilirim ? Giriş buna benziyor
  2. Nasıl Lise Değiştirebilirim ? ( 11 Ekim 2013 | İlköğretim ve Liseler )

Arkadaşlar Fatih Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde Bilişim Teknolojileri okuyorum fakat liseden pek memnun değilim. Elvanköy İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinin yine Bilişim Teknolojileri bölümüne nasıl geçiş yapabilirim ? Sınavdan aldığım...
  3. Kullanıcı Adımı Nasıl Değiştirebilirim ? ( 14 Ekim 2013 | Site Hakkında )

Kullanıcı adım bence çok sacma.değiştirmek istiyorum.nasıl değiştirebilirim ? konuyu yanlıs yere actıysam simdiden özür dilerim.
  4. Uygulama Nasıl Yazı Tipi Değiştirebilirim ( 22 Ekim 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Selam arkadaşlar galaxy young rootsuz nasıl yazı tipi değiştirebilirim iyi cevaplamalar :)
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 2:29:50