imei klonlama hakkında soru ve cevaplar

Sponsorlu Bağlantılar

ramone01

ramone01

Üye
n97 mi klonlamıslar bugun kapandı vay ben nerelere gidem simdi :(

Besir03

Üye
Arkadaşlar bende bi n73 var ve açtıramadım..kendim klonlama yapabilirmiyim Yardımcı olursanız sevinirim..E-mail [email protected]

konyarapp

Üye
Teşekkürler arkadaşım bu klonlamadan çok tırsıyorum :ağlarım:

morris79

Üye
arkadaşlar bendede blackberry 8530 curve var vodafone dan alınmış ama turkcellde kullanıyordum , imei kopyalanmıi faturasıs cihaz ve aldığım adam kayıp olduğundan nasıl bir yol çizeceğim bilemiyorum yardımcı olursanız yada bunu yapabilecek bir tamirci tanıyorsanız sevinirim şimdiden yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim
mail adresim [email protected]

joe34

joe34

Üye
Bilgi için teşekkürler...

4snake

Üye
bu islemi ankarada nerede yaptirtabilirim?

arap0931

Üye
jkgıu

kemalrw

Üye
kullanmadığım bir tlf var bunu 6300 a klonlamak istiyorum nasıl yaparım

aşık051

Üye
ya bnde samsung d 900i , var netten baktım klonlanmış yazıyo telf ilerde kapanırmı faturasıda yok ne yapmam gerek telfcular bişey yapmam kapnır diyor

mustafa523442

Üye
nokıa6120 clasın imel nu numarasını değiştirmek nasıl oluyor

bycapkino

Üye
arkadaslar 6300 kullanıyoırum cıhazımın i mei numarasını klonlamıslar.telefoncularda 6300 ra imei cakamdıklarını söyluyolar ne yapabılırım?

enescebeci

enescebeci

Üye
saol

sami0909

Üye
malesef kafadan sallanan imei kapanmaya mahkumdur

umutcan_bora

umutcan_bora

Üye
saol kardesım bır konu bu kdr mı kalıtelı anlatılır ya rahatlattın benı

notend

Üye
Kardeş herşey iyi de bide imei değiştirme nasıl yapılıyor anlatsan süper olurdu

mamucon

Üye
merhaba arkadaş verdiğin bilgiler için sağol ama bu cihazı nerden bulabiliriz yazarsan sevinirim bendede n73 te var aynı sorun teşekkürler

4GizeMLee

Üye
ya banada mesaj geldi ama ordaki imei numarası bnm deil ve bu imei numarasıyla aynı mesj annemede elmiş anneminde deil acaba bana gelen mesaj bi uydurmacamı?:hmmm

--------------- Ekleme ---------------

ya eyw güzel anlatmışsın banada mesj geldi bugün ama orda yazan imei no benim nom deil hatta aynı msj annemede geldi ama aynı imei nosu ikimizinde diil acaba bana gelen msj gerçek deilmi:hmmmlütden cvplyn ona göre işlemlere başlıcam

walsh

Üye
arkadaşlar kapanan ve klonlanan telefonlarınızla ilgili olarak benle irtibata geçebilirsiniz kapanan ve klonlanan cihazlarınız tekrara açılır mesaj atın

Üst Alt