İlköğretim okulunda akıl almaz olay

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuzen

Kuzen

Üye
    Konu Sahibi
İlköğretim okulunda akıl almaz olay
Osmaniye'de, bir ilköğretim okulunda, zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırılan 17 öğretmenin çayına “fare zehiri” attıkları iddiasıyla 2 öğrencinin ifadeleri alındı.

Cumhuriyet İlköğretim Okulunda, dün, teneffüste öğretmenler odasına getirilen çaylardan içen öğretmenlerin, bir süre sonra rahatsızlanması ve kaldırıldıkları hastanede tedavileri yapılarak, taburcu edilmelerinin ardından okulda başlatılan soruşturma kapsamında, 2 öğrenci ifadeleri alınmak üzere Çocuk Şubesine götürüldü.

Çay ocağının bulunduğu odada, içinde fare zehiri olduğu belirtilen poşet bulunması nedeniyle ifadelerine başvurulan öğrenciler arasında şüpheli görülerek gözaltına alınan 7. sınıf öğrencisi U.D. (14) ile E.Ç'nin (13), suçlarını itiraf etikleri belirtildi.

U.D'nin, öğretmenlerinden birinden dayak yediği, bu nedenle intikam almak için fare zehiri temin ettiği, bu zehiri de okulun çay ocağındaki çaydanlığa boşaltırken, arkadaşı E.Ç'nin gözcülük yaptığının anlaşıldığı bildirildi.

Bu arada, Osmaniye Valiliğince, okul idaresi hakkında başlatılan idari soruşturmanın sürdüğü kaydedildi.

Habertürk

Vay be şu çocuklardaki cesarete bakın.Nereye gidiyoruz.
Allah sonumuzu hayır etsin :dry:

CEREN

CEREN

Üye
allah aislah etsin guzel akıllar fıkırler versın.

mservank

mservank

Üye
Ne biçim yaratıklar bunlar .Sonumuzu hiç iyi görmüyorum.:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...