İkili Yüzük Modelleri

Konu, 'Bayan Moda - Takı - Aksesuar' kısmında minoo tarafından paylaşıldı. Okunma: 4457 | Cevaplanma: 18

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hiç sevmem:)

2. :hmmm bu insanı rahatsız etmezmi yav

pelın_ bunu beğendi.
  3. hemde fena:)

4. neden takıyorlar

pelın_ bunu beğendi.
  5. İlk defa ikili yüzük gördüm

6. Ben takmıyorum
    takana sor

----------Eklendi @ 10:32:43 ---------- Yazıldı @ 10:32:22 ----------

kör cahil seni:ehe

7. bende var su an. Cok da rahat :)

8. ben bi tuhaf oluyorum ya :)
    takınca

9. Bi süre sonra alışıyosun ama. O zaman yokmuş gibi geliyo :D

10. dur alıyım bitane:)

11. Al al ben çok memnunum.. Benimki kuş tüyü mü yaprak mı bilmiyorum. Çözemedim :ehe

12. Dur valla alıyımbitane bide esrama alıyım:):)

13. Al kız al. Kullanışlı hem hoş da duruyo.

pelın_ bunu beğendi.
  14. şuanda bunalıma gırdım ya çok fena par ayok boşver yüzügu
    winston box,softilight 7,50 türk lirası

baksana kaç para olmus

15. Bak benimki bu.

İkili Yüzük Modelleri - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

16. aa güzelmiş:)

minoo bunu beğendi.
  17. Sence o kuş tüyü mü yaprak mı? Ben çözemedim :hmmm Ama çok hoş.

18. yaprak görünümlü kuş tüyü:):)

şaka bi yana yaprak gibi

İkili Yüzük Modelleri konusuna benzer içerikler

1. Fenerbahçe Yüzük Modelleri - Taraftar Yüzükleri ( 22 Mayıs 2011 | Konu Dışı )

erkek yüzükleri, takım yüzükleri, galatasaray takım yüzüğü, taraftar yüzükleri, fenerbahçe takım yüzüğü, beşitaş takım yüzüğü, trabzonspor takım yüzüğü, bursaspor takım yüzüğü, fenerbahçe yüzük modelleri, galatasaray yüzük modelleri, beşiktaş...
  2. Galatasaray Yüzük Modelleri - Taraftar Yüzükleri ( 22 Mayıs 2011 | Konu Dışı )

erkek yüzükleri, takım yüzükleri, galatasaray takım yüzüğü, taraftar yüzükleri, fenerbahçe takım yüzüğü, beşitaş takım yüzüğü, trabzonspor takım yüzüğü, bursaspor takım yüzüğü, fenerbahçe yüzük modelleri, galatasaray yüzük modelleri, beşiktaş...
  3. Beşiktaş Yüzük Modelleri - Taraftar Yüzükleri ( 22 Mayıs 2011 | Konu Dışı )

4. Trabzonspor Yüzük Modelleri - Taraftar Yüzükleri ( 22 Mayıs 2011 | Konu Dışı )

5. Bursaspor Yüzük Modelleri - Taraftar Yüzükleri ( 22 Mayıs 2011 | Konu Dışı )

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 13:51:22