Iett şoförlerinin Güldüren Sözleri....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
    Konu Sahibi
Iett şoförlerinin Güldüren Sözleri....
1)))Yasli teyzenin biletini atmasina yardim ederken-sizin cam kenari mi koridor mu teyzecim?Sorusunu sorarak tüm yolculari kendisine hayran birakan söför modeli...2))))Elini kolunu ısrarla sallayıp 10 b yi durduran teyze tam binecek gibiyken ;- 10 a geçti mi ,10 a ?Sadece soru sormak için durdurulduğuna köpüren sofor cevabı patlatır;- bilemem annem, alfabeye göre kalkmıyoruz.3)))Ziverbeyde, bir salı pazarı günü- evladım beni şu durakta indirir misin?- teyzecim şu an çok kalabalık, dönüşte indirsem...4)))Durağı biraz geçince heyecanlanan velet şöföre sorar:-amca nereye gidiyoruz?Şöför(karadenizli)-gezeyruz.5)))Sarhos iett soforu-dulululu(akbil sesi)-bizi seçtiginiz icin tesekkür ederiz6)))Iett'lerde bi ara para geçiyordu. şoför akbil veriyodu basılıyodu.Kalabalık otobüse yolcu binip parayı verdi. şoför akbili uzattı, arada yakın olduğu için başka yolcuAldı.Şoför: sen basma. ver o bassın zevkini ala ala.7)))Kalabalik otobuste,arka kapidan girmis bir vatandas akbilini basilmasi icin en one gonderir ama geriGelmez,dayanamaz seslenir:-kaptan akbilim gelmedi!!-cok mu ozledin cicim??8)))Otobüse binen amca;- bilibilisi olan var mı?Herkes saskın.amca;-hani dülülüt yapıoyaa?(akbil)

nightdragon35

nightdragon35

Üye
:ehe

POWER

POWER

Üye
:kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...