Püf Noktası İE'de ve diğer browserlarda açılışta yeniden yükleme sorunu!

Sponsorlu Bağlantılar

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
İE'de ve diğer browserlarda açılışta yeniden yükleme sorunu!
Arkadaşlar browserları alta alınca ve tekrar açınca yada görev yöneticisinden açınca nedense sayfayı sürekli yeniden yüklüyor. Ve malesef üyelik girişi yapmış olduğumuz sayfaya tekrar üyelik girişi istiyor. Bu ne saçma bir durumdur anlamıyorum. Bir foruma üyelik girişi yapıp bakınırken uygulamayı alta alınca tekrar açtığımızda yeniden giriş istiyor. Var mı bunun bir çözümü?

Serhan

Serhan

Üye
Ben girerken şifreyi kaydet diyorum ,sonra tekrar yüklenirken parola girilsinmi diye soruyor.. Öyle...

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Ben girerken şifreyi kaydet diyorum ,sonra tekrar yüklenirken parola girilsinmi diye soruyor.. Öyle...

yani browseri açık bir şekilde alta alınca sayfa öylece durması lazım. her açılışta yeniden giriş yapmayı istemesi hoş değil. online olman gereken bir sayfadasın ve alta aldığında kapanıyormu online mi kalıyor bilmiyorsun. yeniden açtığında senden bu sefer yeniden giriş yapmanı istiyor. saçma sapan bişey yani.

serinaga

serinaga

Üye
Aynen ...

skynet

Üye
Bende öyle bir sorun yok hatta tarayıcıyı tamamen kapatıp açayım yine oturum kapanmıyor açık

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bu wp8.0 da vardı ve çok kötü bir şeydi ancak şuan pek olmuyor mesela Facebook a girdiğinizde ve alta aldığınızda kaldığı yerden devam ediyor sorunsuz olarak ama benim şifre kayıtlı kayıtsız bir şifrede ise yine aynı şekilde olması lazım facebookta böyle ama farklı siteleri denemek lazım

jepaq

Üye
512 mb ramden kaynaklanıyor diyeceğim ama 820 kullanıyorsunuz galiba..yapmaması lazım

Üst Alt