İdeos X5 2.3.5 Tam Sürüm Çıktı!!!

Sponsorlu Bağlantılar

aosman61

aosman61

Üye
    Konu Sahibi
İdeos X5 2.3.5 Tam Sürüm Çıktı!!!
Buyurun Sayın İdeos x5 kullanıcıları tam sürüm gingrebrad sürümünüz :ehe

Bakarsanız "name" kısmında (normal) yazıyor, yani beta değil...

ROM yüklemeyi bilmeyenler için...
1) indirdiğiniz dosyada step1 klasörünün içindeki dload klasörünü hafıza kartının direk ana dizinine atıyoruz
2) Telefonu kapatıyoruz ve +(ses arttırma) -(ses kısma) ve güç düğmesine aynı anda basıyoruz
3)yükleme ekranı gelecek o andan sonra kesinlikle endişelenmeyin ve bekleyin, telefon birkaç kez reset atacak ve telefonunuz artık telefonunuz Gingrebread :)

game74

Üye
tam sürüm olduğuna emin misin?
4şubat yazıyor herkes bununda beta olduğunu söyledi?

mtnydn

Üye
2011 12 28 çıkış tarihi verdigi linkteki bilip bilmeden konu açmayın milletler dalga geçer gibi

karahanliist

Üye
Üstad selam bunu t20 de kullabilirmiyim . çalıştırmı ?

carvantes

carvantes

Üye
kullanma cihazı bozarsın

berk09

berk09

Üye
şöyle bir sorunla karşı karşıyayım.cihazın kendi romuna döndüğümde görüşmede sorun olmadığı halde farklı bir rom atınca görüşmede sesde gidip gelme cızırtı hatta bazen kesilme sorunu yaşıyorum.orjinal romda bu sorun yok .....anlayamadım bitürlü..yardımcı olan arkadaşlara şimdidedn teşekkr ediyorum

cicoz23

Üye
siteden link kaldırılmış. nerden bulucaz arkadaşlar

- - - Eklendi - - -

siteden link kaldırılmış. nerden bulucaz arkadaşlar

engin esin

Üye
Buyurun Sayın İdeos x5 kullanıcıları tam sürüm gingrebrad sürümünüz :ehe

Bakarsanız "name" kısmında (normal) yazıyor, yani beta değil...

ROM yüklemeyi bilmeyenler için...
1) indirdiğiniz dosyada step1 klasörünün içindeki dload klasörünü hafıza kartının direk ana dizinine atıyoruz
2) Telefonu kapatıyoruz ve +(ses arttırma) -(ses kısma) ve güç düğmesine aynı anda basıyoruz
3)yükleme ekranı gelecek o andan sonra kesinlikle endişelenmeyin ve bekleyin, telefon birkaç kez reset atacak ve telefonunuz artık telefonunuz Gingrebread :)
eline diline sağlık teşekkürederim

Üst Alt