İdeal kilonuzu hesaplayın!Kilo verin!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
İdeal kilonuzu hesaplayın!Kilo verin!
Daha önce serkeş tarafından paylaşılmış fakat sadece android telefonlar için olmayanlar ne yapsın değil mi?Örnek ben :D şimdi bu siteye giriyoruz bu arada konu yeri doğrumu emin değilim.Boyumuzu kilomuzu cinsiyetimizi yazıyoruz fakat sakın 1 kilo daha az yazsam ne olur 2-3 cm boyumu uzun yazıyım yok sonuçları bayağı etkiliyor.Eğer BMI yani İdeal Kitle Endeksiniz 25 in üzerindeyse kilolusunuz demektir ve sabah akşam yarım saat tempolu yürümek işinizi görecektir.Şimdi dersiniz oruçlu oruçlu bu havada kim yürüyecek diye.O zaman kilo almanız kaçınılmaz çünkü yatmadan 2 saat önce yemek yemek tehlikelidir vücut bu yemeği sindirir fakat uyurken yağlarınız eriyecek değil.Bu yüzden fazla ekmek yemeyin.Yemek yerken bol su için ki karnınız şişsin ve tok hissedin.Her gün haşlanmış yumurta yiyin.İftardan sonra halı saha maçına gidin her hangi bi aktivitede bulunun.Çok yağlı yiyecekler yemeyin yerseniz az yiyin bunlar bilinen şeyler ama icraat 0.Açın sevdiğiniz müziği dans edin evde.Kurslara gidin örneğin basketbol kursuna gidin.Kadiköy Halk eğitimde ücretsiz basketbol kursları var katılın.Olmadı çıkın dolaşın temiz bir yere gidip oturun hava alın.Ben bu kadarını biliyorum sizle paylaştım yapın bunları göbek falan kalmaz 1 ay boyunca uygulayın göbek falan kalmaz.

paradox07

paradox07

Üye
Ben yaklaşık bi 10 kilo verdim ama göbeğimdeki yağlar hâlâ duruyor.yağları nasıl eritebilirim?

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...