İbrahim Tatlıses Başından vurulma anı videosu ?

Sponsorlu Bağlantılar

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
muhteşem bi sesi var ama insan olmadıktan sonra sesi neyleyim:)

buketcik

buketcik

Üye
çoğu internet haberlerde öldü fakat söylemiyorlar .12 saat uyuttuk diyorlar diye haberler var.acaba gerçekten öldüde söylemiyorlarmı.hastane prestiji için.
olabilirmi.
ben sesini severdim .çokta dinlemişimdir.üzüldüm açıkcası.

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
çoğu internet haberlerde öldü fakat söylemiyorlar .12 saat uyuttuk diyorlar diye haberler var.acaba gerçekten öldüde söylemiyorlarmı.hastane prestiji için.
olabilirmi.
ben sesini severdim .çokta dinlemişimdir.üzüldüm açıkcası.

belki ortam sakinleşsin diye söylemiyor olabilirler.hastane prestji vs. cok sacma.böyle bisye kmse izin vermez.

ama bnce ölmemstr

buketcik

buketcik

Üye
belki ortam sakinleşsin diye söylemiyor olabilirler.hastane prestji vs. cok sacma.böyle bisye kmse izin vermez.

ama bnce ölmemstr
saçma ama bazen söylemiyorlar.erbakan ,ecevit gibi devlet büyüklerine .ahmet kaya vs...aynısını yapmadılarmı.

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
erbakan ecevit birden öldü zaten.ama şuan ortam biraz gergin.siyasi sebepler yüzünden vuruldu gibi iddialar var.belki ortamın biraz daha sakinleşmesini bekliyorlardır.

ama önceki msjda söyledgm gbi.ihtimal dahlinde ama yasıyordur.

buketcik

buketcik

Üye
erbakan ecevit birden öldü zaten.ama şuan ortam biraz gergin.siyasi sebepler yüzünden vuruldu gibi iddialar var.belki ortamın biraz daha sakinleşmesini bekliyorlardır.

ama önceki msjda söyledgm gbi.ihtimal dahlinde ama yasıyordur.
anladım saol.:evet:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
hay dilile le le li le li li li le yar.. dilime dolandı birden

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Tam manasıyla "olayların adamı"ydı...
Öyle geliyor ki yine bir olayla da gidecek...
Bu kadar çok pisliğin çevresinde dolaşıp da pislenmemek mümkün değil bana göre.

Yasminozz

Yasminozz

Üye
uzun zamandır İbrahim Tatlıses le ilgili bi haber vs. ye rastlamamıştım dün geceye kdr,ilk defa gördüğüm beyaz diye bi kanalda ibo şov vardı,izledim biraz,her ne kdr bazen cıvık,şımarık bi adam olarak görsem de severim kendisini de şarkılarını da,izlerken bi arkadaşımla paylaştım bu konuyu "beyaz diye bi kanal varmış ve ibo şov yapıyomuş orada,severim bu adamı ya,gerçekten güzel şarkı söylüyor" diye...

derken sabah şöyle bir mesaja uyanmak "vay be ibo da vuruldu " :s

şok oldum...Allah hakkında hayırlısı neyse onu versin...gerçekten üzüldüm...

Allah ın verdiği canı onun rızası dışında alanları ya da almayı düşünenleri de Allah ıslah etsin... :dry:

63 mustafa

63 mustafa

Üye
uzun zamandır İbrahim Tatlıses le ilgili bi haber vs. ye rastlamamıştım dün geceye kdr,ilk defa gördüğüm beyaz diye bi kanalda ibo şov vardı,izledim biraz,her ne kdr bazen cıvık,şımarık bi adam olarak görsem de severim kendisini de şarkılarını da,izlerken bi arkadaşımla paylaştım bu konuyu "beyaz diye bi kanal varmış ve ibo şov yapıyomuş orada,severim bu adamı ya,gerçekten güzel şarkı söylüyor" diye...

derken sabah şöyle bir mesaja uyanmak "vay be ibo da vuruldu " :s

şok oldum...Allah hakkında hayırlısı neyse onu versin...gerçekten üzüldüm...

Allah ın verdiği canı onun rızası dışında alanları ya da almayı düşünenleri de Allah ıslah etsin... :dry:

ben hep izlerim onun programını ne kadar üzüldüm bilemezsiniz

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Her ne olursa olsun , onu zengin eden yine biziz! Her evde kaseti vardı iddia ediyorum!

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Benim evimde kaseti yoktu ???!!!! korsan cdsi vardı

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bizim evde asla olmadı. Hatta komşularımda bile yoktu, çalanları sopayla kovaladığım olmuştur.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Bilemiyorum yani... :) Bu adam gömü bulmadı. Türk halkının felaket derecede desteği var. Adam Trilyoner yahu...

63 mustafa

63 mustafa

Üye
Adamın sesi yeter ünlü olması için

Perfect!

Üye
Her ne olursa olsun , onu zengin eden yine biziz! Her evde kaseti vardı iddia ediyorum!

:hmmm
bizimki ev değil ozaman

--------------- Ekleme ---------------

şuanda ölmese ölmekten beter zaten... ki büyük ihtimal fazla yaşamaz da çete işi bu sonuçta

Üst Alt