İbrahim Tatlıses Başından vurulma anı videosu ?

Konu, 'Konu Dışı' kısmında EroL tarafından paylaşıldı. Okunma: 11246 | Cevaplanma: 53

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sanatçı İbrahim Tatlıses'in Şişli'de silahlı saldırıya uğradığı öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, Tatlıses'in Şişli'de bir araçtan uzun namlulu silahla ateş edilmesi sonucu başından yaralandığı iddia edildi.Özel Levent Hastanesi'ne kaldırılan ünlü sanatçı daha sonra Maslak Acıbadem Hastanesi'ne sevk edildi. Tatlıses'in sağlık durumu hakkında henüz bilgi edinilemedi.

--------------- Ekleme ---------------

Yani sağlık durumu hakkında bile bilgi yok video nerden olsun şimdi anlamındaydı :)

2. Olay yerinde birkaç uzun namlulu silah mermisi bulmuşlar.Sanırım birden fazla silah kullanılmış.Ameliyat 45 dak. sürmüş deniliyor.Şuan yoğun bakımdaymış.

3. Şuan durumunun ciddiyetini koruduğu söyleniyor ve hala yoğun bakımdaymış.

4. Asistanı Buket Çakıcı da olay anında yanındaymış ve o da vurulmuş.Şuan Maslak Acıbadem Hastanesi'ndeymiş.Ameliyattan çıkmış.

5. Şahsını sevmesem de sesi güzeldi...

6. Başınız sağolsun ...

7. yazık yaaaa

8. +1 ..

9. ya adam mafyaydı illa düşmanı vardır şaşmadım yani...

10. Daha ölmedi be! :) adamı zorla öldüreceksiniz.

11. Muhteşem bir ses gitti,çok yazık oldu çok..

12. ses'e yazık oldu adama değil...

13. Bende kendi adıma öyle düşünüyorum.

14. "ÇOK ÜZÜLECEKSİNİZ"

Sakıp Sabancı’yı örnek gösteren Tatlıses şunları kaydetti:

“Bu değerlerin kıymetini bilmezsek gittiğimiz zaman çok üzüleceksiniz. 45 senedir, bana yazılan kadar kimseye atılmadı. Bana atılan çamurlar kadar hiç kimseye atılmadı. Bana sataşan kadar kimse sataşmadı. Biz buradayız ama bazıları nerede bilmiyorum. Arıyorum arıyorum bulamıyorum. Niye kayboluyorsunuz abi, ne gerek var. Ne güzel yaşıyoruz, bir lokma ekmeği bölüşüyoruz. Neyin peşindeyiz? Neyin hıncındayız? Ben daha zenginim, ben daha yakışıklıyım, ben daha varlıklıyım. Hepimizin gideceği yer aynı arkadaş aynı. Rahmetli Sabancı da dünyanın zenginlerindendi. Onun da gittiği yer aynı. Ben tanıdım, adam gibi adamdı. Onun için değerlerimize kıymet verelim, yıpratmayalım. Şöhretini kıskanmayalım, yaptığı eserleri kıskanmayalım. Ne kadar güzel o kadar puan alırsın.”

İzleyen varsa dün programında böyle demişti.

15. beni hayatı ilgilendirmez kimsenin arkasındanda konuşmayı sevmem ama şunu iyi bilin mafya olan bir adamdan ne kadar iyilik bekleyebilirsiniz adamın sataşmadığı kimse kalmadıki kimi görse kafa tutuyor ırak ta ihaleleri hakkıylamı alıyor hayır tehdit ediyor belki siz görmüyorsunuz ama var bu yaşanıyor

16. Vayy Anasını Üzüldüm Mü Onun İçin Bilemiyorum ..
    Ama Cok Yanlıslıklar Yaptıgı Kesın...

Birileri İle İş Birlikçi..

17. Evet o yuzden üzüldüm diyemem

18. ben sevindim derdim ama ayıp olmasın diye bişey demiyorum sonuçta her an herşey olabilir ALLAHın gazabına uğramak istemem

19. Öyle Ulu Orta Yerde Denmez Bunlar Bosversene..

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.