ibb trafik (yoğunluk haritası-trafik kameraları vb..)

Konu, 'Symbian^3 Diğer İnternet Uygulamaları' kısmında cihatyılmaz tarafından paylaşıldı. Okunma: 10221 | Cevaplanma: 28

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar ibb trafik Turkcell in iphone ve Android için çıkardığı bi trafik uygulaması ama symbianda da kullanılıyor.ben n8 de kullanıyorum ve gerçekten çok güzel

ibb trafik (yoğunluk haritası-trafik kameraları vb..) - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

• 1.jpg
      Boyut:
      122,5 KB
      İndirme:
      120
    • 2.jpg
      Boyut:
      26,8 KB
      İndirme:
      78
    • 3.png
      Boyut:
      181,7 KB
      İndirme:
      71
    • IbbTrafik.jar
      Boyut:
      281,1 KB
      İndirme:
      1.199
    bora16, zoniengi ve ChavRash bunu beğendi.
  2. Teşekkürler.
  3. teşekkür ederiz ama hatalı galiba sistem ip hatası diye kapanıyor program ne den olur... acaba
  4. thanksss...

5. bilemiyorum malesef..ben n8 de kullanıyorum bi hata vermedi E72 dede bi hata vermiyodu
  6. slm,bendede hata verdi belki anna ile uyumlu degilse ondanda olabilir
  7. olabilir.bende pr 1.2 varken çalışıyodu Anna yı kurduktan snra fazla kullanmadan Belle ye geçtim Anna da deneme fırsatım olmadı malesef ama Belle de çalışıyor.
  8. emeğine sağlık.
  9. teşekkürler.
  10. anna'ya kurulmuyor yada benim telde bi sıkıntı var jar ve jad uygulamalarını kuramıyorum
  11. 5800xm e kurdum.harika ya.çok tşkkr ederim.
  12. kaç zamandır böyle bir şey arıyordum Teşekkürler..

"N8 - Anna" Herhangi bir sorunla karşılaşmadım, program gayet başarılı..
  13. Teşekkürler,belle yüklü n8 imde sorunsuz olarak çalışıyor
  14. teşekkürler
  15. benim n8 anna hata meydana geldi deyip yüklemiyor senin versiyon anna mı arkadaşım
  16. valla harika kim calısmıo dediyse onda sorun var demekki...
  17. eline sağlık kardeşim izmirin yokmu :9
  18. teşekkürler ben hiç sorunsuz çalışıyor gerçekten çok güzel uygulama arada istanbul turu yapıyorum oturduğum yerden
  19. benim alman anna yüklü ve sorunsuz çalıştı.eğer istanbulda yaşıyorsanız mutlaka telefonunuzda olması gereken bir uygulama. :tşk:
  20. ben alman annası kurmuştum onda deneme yapma fırsatım olmadı çünkü annayı kurduktan bi kaç saat snra belle ye geçtim onda denedim çalışıyo
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. nokia e-72 ibb trafik indir