iade hakki

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
iade hakki
merhaba arkadaslar.ben dun teknosadan tp-link TL-WN722N model wifi guclendirici aldim.aldigim urunden hic ama hic memnun degilim.onu 7 gun icinde iade edip baska urun alma hakkim var mi?

turkishield

turkishield

Üye
evet mazeret göstermeden memnun kalmadım diyerek bile değiştirme hakkınız var.ne kadar çabuk giderseniz o kadar iyi bence süresini bilmiyorum.

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
evet mazeret göstermeden memnun kalmadım diyerek bile değiştirme hakkınız var.ne kadar çabuk giderseniz o kadar iyi bence süresini bilmiyorum.
tamamdir hukukcum cok tesekkur ederim :) peki ustune para verip daha iyi bir model alma hakkim var mi?

Baranbaris

Baranbaris

Üye
tamamdir hukukcum cok tesekkur ederim :) peki ustune para verip daha iyi bir model alma hakkim var mi?
Buyuk ihtimalle ya parani verirler ya da teknosa ceki onunlada ustune para koyup alirsin heralde :)

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
her ikinize de cok teskkur ederim :) mutlu oldum simdi :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris
EroL

EroL

Emekli Yönetici
Teknosa'dan WiFi adaptör satın alacaktık ancak çekip çekmeyeceğinden emin değildik, işimizi görmezse geri iade edebilirmiyiz diye sorduk mümkün değil dediler. Buna dayanarak belki bu tarz ürünlere istisna olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Dede ve OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Memnun Kalmazsam Ürünü İade Edebilir Miyim?

Teknosa mağazalarından yaptığınız alışverişlerde, satın aldığınız üründen vazgeçmeniz durumunda, fatura tarihinizden itibaren 30 gün içinde ürün ve faturanız ile birlikte size en yakın Teknosa mağazamızı ziyaret ederek tüm mağazalarımızda süresiz olarak kullanabileceğiniz iade çeki hizmetimizden faydalanabilir ya da değişim/iade işlemi yapabilirsiniz.Satın aldığınız ürünün, kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarları ile birlikte tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir. Değişim/iade işlemlerinde ürün faturasının da ürün ile birlikte ibrazı zorunludur.

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Teknosa'dan WiFi adaptör satın alacaktık ancak çekip çekmeyeceğinden emin değildik, işimizi görmezse geri iade edebilirmiyiz diye sorduk mümkün değil dediler. Buna dayanarak belki bu tarz ürünlere istisna olabilir.
eger iade eeemezsiniz derse alo tuketici hattina danismayi dusunuyorum.sormakla bir sey kaybetmem herhalde :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ürün kullanıldıysa iade mümkün değil. :no:

• Beğen
Tepkiler: Dede
paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Memnun Kalmazsam Ürünü İade Edebilir Miyim?

Teknosa mağazalarından yaptığınız alışverişlerde, satın aldığınız üründen vazgeçmeniz durumunda, fatura tarihinizden itibaren 30 gün içinde ürün ve faturanız ile birlikte size en yakın Teknosa mağazamızı ziyaret ederek tüm mağazalarımızda süresiz olarak kullanabileceğiniz iade çeki hizmetimizden faydalanabilir ya da değişim/iade işlemi yapabilirsiniz.Satın aldığınız ürünün, kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarları ile birlikte tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir. Değişim/iade işlemlerinde ürün faturasının da ürün ile birlikte ibrazı zorunludur.
bunlar kadar cakal baska sirket var mi bilmiyorum.kara kasina kara gozune bakip da alacaksin bi mali.yok ya sinyal guclendirici bi ise yaramiyo.neredeyse benm laptopla ayni cekiyo.bi tuketici hattiyla goruseyim ne hakkim var

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Tüketiciyi koruma kanunu kapsamı tamamen ayıplı mallar için. Şu durumda senin için pek iç açıcı bir durum yok gibi ama inşallah lehine olur. :)

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
İade kullanılmamış ürünler için geçerli. Herkes aldığı ürünü bir ay kadar kullanıp sonra ben bunu beğenmedim, bu şöyle, bu böyle diye iade etse piyasa da sıfır ürün kalmaz. Biraz satıcı gözünden olaya bakın.

Tabi ürün ayıplı ise o farklı bir durum.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
urun ayipli degil.neyse tuketici hattini arayip en saglikli bilgiyi oradan alirim ve kesin sonucu da buraya yazarim.cunku bi kisi verirsin diyo , cikiyo baska bi kisi veremezsin diyo.hic olmazsa benim durumumda olanlar da bilgilenmis olur.

greenmile

greenmile

Üye
online alışverişlerde mazeretsiz iade hakkı var kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
online alışverişlerde mazeretsiz iade hakkı var kardeşim.
Aynen, internet ya da telefonla yapılan alışverişlerde ayıplı olsun olmasın, mazeretsiz olarak 7 gün içerisinde iade ve değişim hakkınız bulunuyor. :oke:

• Beğen
Tepkiler: greenmile
greenmile

greenmile

Üye
evet online alışverişlerde böyle ancak fiziksel mağaza alışverişlerinde prosedür farklı işliyor.

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
yav arkadas gorerek aliyoruz ancak kutudan baska bi sey goremiyoruz ki.lanet olsun boyle sisteme.kredi kartim olsa o kazikci teknosaya para mi koklatirim ben.isini iyi yapmayan ve adi mal satan sirketlere lanet olsun

Uhops

Uhops

Üye
Kullanmadan ayıplı-etkili bir ürün olup olmadığını nasıl bileceğiz ki?

• Beğen
Tepkiler: paradox07 ve OttomaN TigeR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt