İ7 740 QM ALMALI MIYIM (WİNDOWS 8.1 İÇİN)

Sponsorlu Bağlantılar

İ7 740 QM İŞLEMCİYİ NASIL BİLİRSİNİZ

• ÇOK KÖTÜ :(

Kullanılan: 0 0.0%
  • KÖTÜ :/

• EH İŞTE :|

• İÇ GÜVEYSİNDEN HALLİCE :)

• BENCE SÜPER ;)

• YAKIYOR ORTALIĞI BE :DD

• Kullanılan toplam oy
    2
ta7eR

ta7eR

Üye
    Konu Sahibi
İ7 740 QM ALMALI MIYIM (WİNDOWS 8.1 İÇİN)
İ5-480M İŞLEMCİLİ GRUNDIG BİLGİSAYARIMA KAÇ DEFA DENEDİYSEM WINDOWS 8.1 İ KURDUM FAKAT HER DEFASINDA YENİDEN BAŞLATMA SORUNUYLA KARŞILAŞTIM. BÜYÜK İHTİMALLE WINDOWS8 8.1 DE Kİ İLŞEMCİ GEREKSİNİMLERİNİ KARŞILAYAMIYOR PC. ANCAK HEM PERFORMANS İÇİN HEMDE WINDOWS 8.1 DENEYİMİ İÇİN İŞLEMCİ ALAMAYA KARAR VERDİM FAKAT BU İŞLEMCİ WINDDOWS 8.1 İ DESTEKLİYORMU BİLMİYORUM.
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ..

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
laptopsa o işlemci değiştirilemiyor bile olabilir

Ama sanmıyorum benim eski PC im Intel e2200 işlemci vardı windows 8.1 çat diye kuruldu
Sizin windows diskiniz yada kurulum dosyanızın bozuk olabilir

ta7eR

ta7eR

Üye
    Konu Sahibi
Sadece 1 defa denemedim cok fazla denedim en az 1 haftada ugrastim kac tane windows 8.1 indirdim ama sonuc hüsran. Windows 8 buldum biyerden en son onu kullaniyodum ama windows 8.1 in kırpilmisi magaza destegi az.

kanat_58

kanat_58

Üye
İlk önce 8i kur oradan yükseltme yap bu şekilde olabilir belki direk Kurman belki sıkıntı vermiştir birde öyle dene

ta7eR

ta7eR

Üye
    Konu Sahibi
Bide senin yüklediğin windows 8.1 i yükliyim bakim nerden indirdin yada upload edebilir misin ?
Öyle de denedim ama yükselmeyi yapmadı magazadan

kanat_58

kanat_58

Üye
tanıdık arkadaştan almistim 5 tl ye hepsi vardi içinde 32/64
Bendeki işlemci i3 dual core sıkıntı olmamisti bizimkiler sevmediler diye biraz kullandıktan sonra geri win7 e dönmek zorunda kaldim

ta7eR

ta7eR

Üye
    Konu Sahibi
Ekstra bisey yaptin mi yüklerken

kanat_58

kanat_58

Üye
Yok hayır yapmadım
Hatta win7 i kaldırmadan üzerine kurmuştum ikisini bir kullaniyordum birini c ye birini d ye

ta7eR

ta7eR

Üye
    Konu Sahibi
Beni gaza getirdiniz gene bak :)
Bende bi problem var o zaman sürekli yeniden baslatiyor du pc yi

kanat_58

kanat_58

Üye
Onceki sürümde win 7 de boyle bir sıkıntı varmiydi

ta7eR

ta7eR

Üye
    Konu Sahibi
Yoktu
Windows 8 de de yok ama windows 8.1 yükleyince oluyor

kanat_58

kanat_58

Üye
İndirken bir dosya falan eksik yada bozuk inmiştir belki işlemciden dolayı olacagini sanmam belki de driverler 8 de destekliyor 8.1 de desteklemiyordur

baskahmet

baskahmet

Üye
I3 3220 var 8.1 sorunsuz.

kanat_58

kanat_58

Üye
Arkadaşım senin için PC ye format atacağım zaten şarttı ıvır zıvır virüs falan dolu bir ikincisi ne kadar sure içerisinde kapanıyor ne yapinc a yani belli bir sure varmi

ta7eR

ta7eR

Üye
    Konu Sahibi
Windows ilk yüklendiginde 5-10dk arası normal calisiyor. Daha sonra yeniden baslatiyor sistemi pc aciliyor 1dk gecmeden yine aynisi oluyor sürekli böyle ..

baskahmet

baskahmet

Üye
Windows ilk yüklendiginde 5-10dk arası normal calisiyor. Daha sonra yeniden baslatiyor sistemi pc aciliyor 1dk gecmeden yine aynisi oluyor sürekli böyle ..
Islemci ile alakasi yok bence. Ekran karti veya driverlarda sorun olabilir. Bende I3 3220 islemci var 8.1 sorunsuz. Baska yerden indirip usb ye yaz oyle dene..

ta7eR

ta7eR

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 ön izleme sürümü de böyle yaptı onu da denedim :)

ta7eR

ta7eR

Üye
    Konu Sahibi
Bende onun icin burdayım zaten bu işlemciyi alsam rami yükseltsem bi faydası olur mu bana