I phone 3GS JailBreak Yaparken Menüdeki herşey silindi Lütfen Yalvarıyorum

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında Yasin1077 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1562 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar ben iClarified - iPhone - Absinthe 2.0 kullanarak iPhone [5.1.1] Jailbreak nas1l yap1l1r bu siteden jail break yapıyoum herşey güzel gidiyodu birden sonunda hata verdi yüklemenin sonunda tele baktım cydra mıdır nedir o var programı bi açtım telde nevar en yok gitti sadece şunlar kaldı

fotolar
    videolar
    müzik
    anımsatıcılar
    saat
    ayar
    gazete b.
    youtube
    sesli not
    safari ve borsa ile itunes oyunlar 1-2 program duruyo appstore ve biçok şey silinmiş napıcam lütfen yardım edin Allah rızası için

- - - Eklendi - - -

Millet okuyo cevaplamyo

2. restore etmeyi denemedin mi?

3. Restoresiz düzelten görmedim şimdiye kadar bunu.Yedekleme almismiydin hic?

4. yedekleme aldım jailbreak yaptım düzelmedi telefondan format attım oyunlar vs gitti yukarıda saydıklarım kaldı kimseyi arayamoıyorum

5. iPhone 3GS 8 Gb mı? Jailbreak'ta düşük hafızalarda sıkıntı oluyor. Restore edip versiyonu sıfırdan yükleyip jailbreak yapınca sıkıntı olmuyor. Ardindan iPHone uzerinee hicbir islem yapmadan jailbreak yap. Absinth 2.0.4 ile yapabilirsin. Kolay gelsin arkadasım :)

6. Telefon kendini safe moda alıyor shift+restore ileydi diye hatırlıyorum 5.1.1 i yeniden kur normale dönüyo benimde başıma gelmişti :)

7. aynı şekilde benim telefona da oldu mesaj ve arama işaretleri hariç yukarıda saydıkları duruyor bugün nasıl düzeltebilirim yeni aldım iphone 3gs telefonu nasıl restore edilir veya sürümü nasıl tekrar yükleyebilirim lütfen yardım edin :((

8. Yardimci olabilirim ozelden mesaj atin

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.