Hz. Ali'den İbretlik Ve Anlamlı Sözler

Konu, 'Hazır Mesajlar' kısmında leiche tarafından paylaşıldı. Okunma: 191459 | Cevaplanma: 40

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hz. Ali'den İbretlik Ve Anlamlı Sözler

selam.
    güzel ve gerekli olan bir paylaşım.
    emeğine sağlık.
    iyi günler.

Yazan: jeki01

Hz. Ali'den İbretlik Ve Anlamlı Sözler konusuna benzer içerikler

1. En Güzel Sözler ve En Anlamlı Mesaj'lar ( 9 Mayıs 2010 | Hazır Mesajlar )

* Boşver gitsin , umursama.. Çünkü hayat seni değil , sen hayatı üzmelisin ! İşte bu yüzden altını çizdiklerinin bazen üstünü çizmelisin ! * Kendimi bulabileceğim ama seni de kaybetmeyeceğim bir yere gidiyorum. Bir gün seni özleyip çağırsam da...
  2. =>Güzel ve anlamlı sözler> ( 23 Kasım 2010 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

Değerli maxicep ailesi Lütfen güzel ve değerli sözleri veya sözlerinizi burada paylaşabilirsiniz tüm maxicep ailesinden bi ricam var, Lütfen hepiniz katılın, yöneticisinden adminine,modorotoründen emektarına,özel üyeden vip üyeye, ayın...
  3. Anlamlı sözler ( 5 Eylül 2011 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

BUNLARDA BENDEN =) Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım ! Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı. Murathan Mungan Ulaşamayacağını bile bile neden O'nu arıyorsun? derler... Bende derim ki; Ölecegimi bile...
  4. Güzel ve anlamlı sözler ( 2 Aralık 2011 | MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe )

Melankolikleri bekleriz.Beğendiğimiz sözleri paylaşalım. Ben Ustadan bir sözle başlamak istiyorum. Sabrın sonu selâmet, sabır hayra alâmet.. Belâ sana kahretsin; sen belâya selâm et! NFK
  5. kısa ve anlamlı sözler... ( 21 Ekim 2012 | Hazır Mesajlar )

@sidir İçimdeki Çocuk; Sessiz Harflerin Anlama Bağlanamadığı Cümleler Kurar Kızgınlıklarında... Masumdur Oysa ; Zamanın Sonsuzluğunda Kaybolur Yalnızlıklarda... €n çok yalnızlığımda duydum çığlıklarımın kuvvetini, Yalnızlığımda gördüm...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 23:01:48