Hz. Ali'den İbretlik Ve Anlamlı Sözler

Konu, 'Hazır Mesajlar' kısmında leiche tarafından paylaşıldı. Okunma: 191879 | Cevaplanma: 40

1. Hz. Ali'den İbretlik Ve Anlamlı Sözler

selam.
    güzel ve gerekli olan bir paylaşım.
    emeğine sağlık.
    iyi günler.

Yazan: jeki01

Hz. Ali'den İbretlik Ve Anlamlı Sözler konusuna benzer içerikler

1. En Güzel Sözler ve En Anlamlı Mesaj'lar ( 9 Mayıs 2010 | Hazır Mesajlar )

* Boşver gitsin , umursama.. Çünkü hayat seni değil , sen hayatı üzmelisin ! İşte bu yüzden altını çizdiklerinin bazen üstünü çizmelisin ! * Kendimi bulabileceğim ama seni de kaybetmeyeceğim bir yere gidiyorum. Bir gün seni özleyip çağırsam da...
  2. =>Güzel ve anlamlı sözler> ( 23 Kasım 2010 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

Değerli maxicep ailesi Lütfen güzel ve değerli sözleri veya sözlerinizi burada paylaşabilirsiniz tüm maxicep ailesinden bi ricam var, Lütfen hepiniz katılın, yöneticisinden adminine,modorotoründen emektarına,özel üyeden vip üyeye, ayın...
  3. Video: Hz. Ali'den Gençlere Öğütler ( 20 Temmuz 2011 | Genel Dini Konular ve Sohbet )

Video: Hz. Ali'den Gençlere Öğütler Açıklama : Hazreti Ali Efendimiz'in (r.a.), oğlu Hz. Hasan'a (r.a.) verdiği eşsiz nasihatler. Tür : Belgesel, Anlatım Yapım : 2008 Süre : 41:37 Büyüklük : 450 MB Ebatlar : 640x368 (16:9) Format : AVI...
  4. Güzel ve anlamlı sözler ( 2 Aralık 2011 | MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe )

Melankolikleri bekleriz.Beğendiğimiz sözleri paylaşalım. Ben Ustadan bir sözle başlamak istiyorum. Sabrın sonu selâmet, sabır hayra alâmet.. Belâ sana kahretsin; sen belâya selâm et! NFK
  5. kısa ve anlamlı sözler... ( 21 Ekim 2012 | Hazır Mesajlar )

@sidir İçimdeki Çocuk; Sessiz Harflerin Anlama Bağlanamadığı Cümleler Kurar Kızgınlıklarında... Masumdur Oysa ; Zamanın Sonsuzluğunda Kaybolur Yalnızlıklarda... €n çok yalnızlığımda duydum çığlıklarımın kuvvetini, Yalnızlığımda gördüm...
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 17:16:07