Saat Huawei Watch En Şık Akıllı Saat!!

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Huawei Watch En Şık Akıllı Saat!!
Huawei Watch şimdiye kadar üretilen diğer yuvarlak akıllı saatlerin yanında belki de en klasiğe yakın olanı. Ortalama bir kullanıcının saatten beklediği klasik şıklığı sunan cihaz Android Wear işletim sistemine sahip. Huawei Watch, 3 renkte satışa sunulacak ve kullanıcılara 3 farklı çeşit kayış seçeneği sunacak.

Huawei Watch’ın teknik özellikleri ise şu şekilde:

1,2 Ghz işlemci

512 MB RAM

4GB depolama alanı

Tam dokunmatik 1,4 inç ekranın400×400 piksel çözünürlük

Paslanmaz çelik gövde

Safir kristal ekranı

Dahili kalp ve hareket sensörü

Barometre

40 farklı saat tasarımı

Mıknatıslı şarj ünitesi

Bluetooth 4.1

Son düzenleme:

Luck Star

Luck Star

Üye
Ekran,tasarım güzel gerçi tasarım olarak LG 'ye çok benziyor ama 512mb ram koyması saçmalık . İncelemelerde tüm 512mb ramli saatler bariz kasıyor hele moto360 :(

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Ekran,tasarım güzel gerçi tasarım olarak LG 'ye çok benziyor ama 512mb ram koyması saçmalık . İncelemelerde tüm 512mb ramli saatler bariz kasıyor hele moto360 :(
Allah allah saatlerde mi kasiyor? :D işte Apple fanlarına malzeme :D

Luck Star

Luck Star

Üye
Allah allah saatlerde mi kasiyor? :D işte Apple fanlarına malzeme :D

Geçişler çok yavaş 3-4 sene önceki Casio!nun yarı akıllı ekranlı saatleri gibi :D 1000 lira istiyorlar ama geçişler yavaş bu nasıl olur anlamıyorum denediklerimin arasında en iyisi Gear S di . ama tasarım olarak yuvarlak olanlar çok hoş :) LG nin yeni modeli 1gb ram bulunduruyor iyi olabilir ancak fiyat tuzlu olacak kesin ..

Bu arada Apple Watch alınır gerçekten hoş ama iPhone lazım önce :) Hat takılsa iyiydi.

PriZm

PriZm

Üye
Hakikaten tasarım baya iyi.

jotem173

jotem173

Üye
Film izleniyor mu ? :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Güzelmiş gerçekten. :cool

SuSE

Üye
Ama fiyatı 1000 euro arkadaşlar. [emoji54] amazon.de de görmüştüm.

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Eger su saatlere 512 mb ram yetmiyosa google in uyduruklugundan baska bisi degildir.
Bence markalar hazira konmaktan vazgecmeli ve kendi donanimlarina uygun isletim sistemi gelistirmeliler tıpkı lg nin webOS ,samsung un Tizen i gibi

0MG90

0MG90

Üye
Ben beğenmedim normal tasarımlı diğerlerine göre

Üst Alt