Huawei U8800 IDEOS X5 OLANLAR YARDIM LUTFEN.

Sponsorlu Bağlantılar

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
Huawei U8800 IDEOS X5 OLANLAR YARDIM LUTFEN.
Huawei U8800 IDEOS X5 olan arkadaslar bu konuyu acmamın nedenı FLASH JAWA destegı telefon arıyorum amacım youtube dısında diğer sıtelerden video ve FILM izlemek istiyorum eğer bu telefon bunu yapabılıyorsa telefonu alacam eğer dedıgımı karsılamazsa baska telefona bakacam

BU TELEFONA SAHIP ARKADASLARDAN youtube dısında herhangi bir siteye mesala http:// bu siteden veya adresinden FILM IZLEYEBILIYORLARMI BAKIP YANIT YAZARSANIZ SEVINIRIM.. şimdiden TSK EDERIM

forzaçarşı

Üye
eğer wifi ile bağlanabilirsen istediğin siteden film izleyebilirsin.+18 hariç telekomunikasyon saolsun.miren browser diye bi tarayıcı var onu kullanarak sıkıntı çekmezsin ama wifi şart yada hızlı bir telefon interneti aksi takdirde donma yapıyor.diğer tarayıcılarda adobe flash desteğini bulamadığım için söylüyorum.

nonamex

Üye
Android marketten flash 10.3 ü indirirseniz video izlenmeyecek site kalmaz..

haqqus

haqqus

Üye
tabı android 2.2 ve ustu olursa cihazınız

elmas14

elmas14

Üye
Alacağın telefon her türlü içeriği çok sağlam olarak oynatıyor . Sağlam bir internet bağlantın varsa :) .

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sağolun internet bağlantısında sıkıntı yok sanırım telefondada sıkıntı yok o zaman GO diyelim :D bir sorun kaldı bu hızlıal com çok AĞIR personel sorunu yasıyolar herhalde sıparıs verdım ödeme onaylanmadı hala onaylayacaklar birşeyı cok ıstemeyecen valla ters gidiyo neyse konumuza dönelim bu teli kullanan varmı peki

61semih

61semih

Üye
eğer wifi ile bağlanabilirsen istediğin siteden film izleyebilirsin.+18 hariç telekomunikasyon saolsun.miren browser diye bi tarayıcı var onu kullanarak sıkıntı çekmezsin ama wifi şart yada hızlı bir telefon interneti aksi takdirde donma yapıyor.diğer tarayıcılarda adobe flash desteğini bulamadığım için söylüyorum.

telefonun dns ayarlarını değiştirerek +18 sıtelerede yasaklanmıs stelerede gırılebılıyor:good:

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
opera mini tüm sitelere giriyor ben 4shared den dosya indiriyom yalnız flash yok

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
telefon yarın gelecek bakalım islemci 2.2 sanırım bu modeli android olmakla birlikte flash Jawa desteği sağlıyor zaten bu yuzden bu teli alıyorum.

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar huawei ideos x5 telefon geldı inanın bekledıgımden 50 kat daha guzel herkeze tavsıye edıyorum bu telefonu.

----------Eklendi @ 01:33:25 ---------- Yazıldı @ 01:32:45 ----------

sımdı fılm sıtelerıne gırdım fılm ızlıyorum sarjıda cok ıyı onca saattır az bıle gıtmedı.

Demokrat

Üye
Sevgili izo37 flash 10.3 yükseltmesi yaptın mı? Yoksa 10.1 ile mi sorıunsuz izliyorsun. bu sitede videolarda tekleme var gözüküyor.

silver021

silver021

Üye
samsung galaxy S 2 ve HTC sensationın dışında diğer tüm model ve markalarda flashta donma takılma oluşur. ideos x5 in flash oynatması rezalet. yani tamam flash destekleyebilir ama gücü yetmiyor. öninceleme videolarında bunu görebilirsiniz.

Demokrat

Üye
Yani flash yükseltme filan birşeyi değiştirmez mi? Eğer öyleyse sorunsuz video izliyorum diyenler neden böyle diyor?

baranselona

baranselona

Üye
samsung galaxy S 2 ve HTC sensationın dışında diğer tüm model ve markalarda flashta donma takılma oluşur. ideos x5 in flash oynatması rezalet. yani tamam flash destekleyebilir ama gücü yetmiyor. öninceleme videolarında bunu görebilirsiniz.

ben her girdiğim her yerde flashplayer 10.3 te videoları sorunsuz izliyorum... facede okeyde oynuyorm yeterki wifi hızıınız yeterli olsun... mesela vodafone aylık cepnetle 100 mb sonrasında videolar yavaş yükleniyor ve sardırınca browserdan otomatik çıkıyor... DH incelemesindeki videoda teklemelerde ya wifi hızından ya arkada çalışan herhangi ağır bi programdan olabilir...

Demokrat

Üye
Bu telefona gönlüm çok yattı ama videolardaki yavaşlık yüzünden biraz soğumuştum, buradan iki arkadaş sorunsuzca izliyoruz diyor. Net yavaş oldu mu PC bile video oynatamaz, önemli olan flash kasma yapıyor mu yapmıyor mu bu. Başka bir konuda bazı sitelerde kasma oluyor diyorlar mesela haberturkte. Ama facebookta sorun yokmuş. Galiba ben de alıyorum.

baranselona

baranselona

Üye
Bu telefona gönlüm çok yattı ama videolardaki yavaşlık yüzünden biraz soğumuştum, buradan iki arkadaş sorunsuzca izliyoruz diyor. Net yavaş oldu mu PC bile video oynatamaz, önemli olan flash kasma yapıyor mu yapmıyor mu bu. Başka bir konuda bazı sitelerde kasma oluyor diyorlar mesela haberturkte. Ama facebookta sorun yokmuş. Galiba ben de alıyorum.

ben h türke hiç girmedim ama DH de giren arkadaşlar dolphin HD ile girdiklerinde sorunsuz izlemişlerdi heralde dolphin HD ile flashplayer daha uyumlu olabilir ama kendi tarayıcısıyla ve opera mobile ile girincede sorun olmaz diye düşünüyorm.. DH de bi arkadaş birsürü video paylaşmıştı bunların içinde oyunlar netten canlı TV izleme faceden okey oynama gibi çoğu şey vardı biraz gezerseni bulursunuz videolarıda :)

• Beğen
Tepkiler: Demokrat

Demokrat

Üye
Teşekkür ederim arkadaşım.

musa29

Üye
Beyler 1-2 hafta önce demiştim nokia c5-03 pasaport girişi sorunu var diye. pasaport girişini yaptırdık şifre kırdırmayla türkçe menü kaldı tek şifre kırdırmaya gittim nokia c serisinin yurtdışından gelen cihazlarının şifre kırılmıyormuş ama siz pasaport girişi yaptırdıktan sonra kırılır demiştiniz .Şimdi ne yapabilirim ?

hülya_özkan

Üye
baglantı hızıyla fılan ne alakası var bende bır ayı gectı kullanıyorum x5 vıdeolarda ınanılmaz donma kesınlıkle ızlenmez skeyfree yukledım onunla bırazcık ıyılestı onun dısında kendı tarayıcısından fılan berbat otesı.arkadasta vodafon 845 var oda skayfree ıle ızlıyor hıc donma olmuyor desem yerıdır yanyana tlf ları koyup aynı vıdeoyu acıyoruz x5 bes dk kada uc kez donuyorsa 845 on dk bır kez anlıcan 845 bıle bu telefondan daha ıyı acıor vıdeoları bu telefonun yaradılısında bı sey var demekkı ne yaptıysam dogru duzgun zleyemedım pes ettım.

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Eyvallah reyiz bende alıcam:ehe

Üst Alt