htc wildfire imei sorununu var yardım lütfen telefonsuz kaldım

Konu, 'HTC Android Yazılım' kısmında seb tarafından paylaşıldı. Okunma: 664 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. htc wildfire imei sorununu var yardım lütfen telefonsuz kaldım

lütfen yardım edin pasaport harici ucuz çözüm yolu bulalım öğrenciyim

Yazan: seb
  2. yok mu bilen

3. malesef:(

htc wildfire imei sorununu var yardım lütfen telefonsuz kaldım konusuna benzer içerikler

1. htc wildfire yazılım yükseltme acil yardım !!lütfen

htc wildfire cihazim var .Android 2.2.1 sürümünde ve yukseltmek istiyorum.bu işlemi root yapmadan gerçekleştirebilir miyim?
  2. imei sorunuyla telefonum kapandı acil yardım lütfen!

samsung galaxy w telefonumu yurt dışından getirttim pasaporta kayıt imkanim yok.telefon kapandı imei klonlama yapabilirmiyim yardım edin lütfen
  3. İmei Kayıt Dışı Kaldı ! Lütfen Yardım

Arkadaşlar bundan 1 2 ay önce galaxy nexus aldım ve telefon aldıgım adamdan yüzyüze aldım yani ve hiç bir sorun olmayacagını söyledi o zaman imei sorgulatınca evraklar bekleniyor diyordu ve herkes sıkıntı olmaz diyordu bugün mesaj geldi ve ayın 7...
  4. HTC Wİldfire A3333 İmei

Arkadaşlar merhaba, ben yurtdışından bir telefon getirttim. Markası HTC Wildfire A3333. Ancak telefonu sim kartla kullanamıyorum. Sebebi imei… Ben de imei değiştirmek için telefonculara o kadar para vermek istemiyorum. Devletin vergisi...
  5. Htc Wildfire Anlayan Varsa Lütfen Bi Baksın

HTC Wildfire kullanıyorum cihazım rootlu çok ama çok kasıyor oyun vb hiçbir uygulama açılmıyor çok kasıyor telefonu ilk aldığımdada böledi lütfen yardım edin kasmasın yaaHiçmi bilen yok ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 18:21:21