htc wildfire imei sorununu var yardım lütfen telefonsuz kaldım

Konu, 'HTC Android Yazılım' kısmında seb tarafından paylaşıldı. Okunma: 673 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. htc wildfire imei sorununu var yardım lütfen telefonsuz kaldım

lütfen yardım edin pasaport harici ucuz çözüm yolu bulalım öğrenciyim

Yazan: seb
  2. yok mu bilen

3. malesef:(

htc wildfire imei sorununu var yardım lütfen telefonsuz kaldım konusuna benzer içerikler

1. htc wildfire yazılım yükseltme acil yardım !!lütfen ( 6 Temmuz 2012 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

htc wildfire cihazim var .Android 2.2.1 sürümünde ve yukseltmek istiyorum.bu işlemi root yapmadan gerçekleştirebilir miyim?
  2. imei sorunuyla telefonum kapandı acil yardım lütfen! ( 16 Eylül 2012 | Android Genel )

samsung galaxy w telefonumu yurt dışından getirttim pasaporta kayıt imkanim yok.telefon kapandı imei klonlama yapabilirmiyim yardım edin lütfen
  3. İmei Kayıt Dışı Kaldı ! Lütfen Yardım ( 2 Ocak 2013 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar bundan 1 2 ay önce galaxy nexus aldım ve telefon aldıgım adamdan yüzyüze aldım yani ve hiç bir sorun olmayacagını söyledi o zaman imei sorgulatınca evraklar bekleniyor diyordu ve herkes sıkıntı olmaz diyordu bugün mesaj geldi ve ayın 7...
  4. HTC Wİldfire A3333 İmei ( 14 Nisan 2013 | HTC Android Yazılım )

Arkadaşlar merhaba, ben yurtdışından bir telefon getirttim. Markası HTC Wildfire A3333. Ancak telefonu sim kartla kullanamıyorum. Sebebi imei… Ben de imei değiştirmek için telefonculara o kadar para vermek istemiyorum. Devletin vergisi...
  5. Htc Wildfire Anlayan Varsa Lütfen Bi Baksın ( 23 Eylül 2013 | HTC Android Yazılım )

HTC Wildfire kullanıyorum cihazım rootlu çok ama çok kasıyor oyun vb hiçbir uygulama açılmıyor çok kasıyor telefonu ilk aldığımdada böledi lütfen yardım edin kasmasın yaaHiçmi bilen yok ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 19:56:49