HTC Touch2 Whatsapp Oluyormu? Windows Phone

Konu, 'Windows Phone Genel' kısmında edgar44 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1514 | Cevaplanma: 15

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. HTC Touch2 Whatsapp Oluyormu? Windows Phone

HTC Touch2 Whatsapp Oluyormu? Windows Phone İşletim sistemine Whatsapp uygulaması yapabiliyormuyuz bilginiz varmı arkadaşlar.?

Yazan: edgar44
  2. evet markette uygulaması var yükleyebilirsiniz.

3. Touch 2 Windows Mobile ile çalişmiyormu? WM ise WMnin marketi kapatildi!?

4. wp yüklemiştir belki:D

5. markete giremiyorum başka yolu yokmudur nasıl yapabilirim ?

6. telefonunda Windows Phone mu yüklü mobile mı.

7. windowsmobile

8. onun için windowsmobile bölümüne bakman gerekiyor.

9. slm,arkadas htc touch 2 windows mobile ile calisiyor whatsapp bu sisteme yok.

10. Anladım ilk mesaja baktım windows phone yazıyordu hemen linki verdim

11. Windows Phone'muş ustam :D

- - - Eklendi - - -

[h=1]No registered device[/h]You need a Windows Phone with a linked Microsoft account before you can get apps from the Store.

BÖYLE BİR HATA ALIYORUM BİR TÜRLÜ ÇÖZEMEDİM YARDIM EDERMİSİNİZ.?

12. Microsoft hesabıyla kurulum yapmamışsın

13. arkadas bosuna ugrasma telefonun windows mobile ile calisiyor marketi kapanali neredeyse 1 sene olacak.

14. evet kapatılmış marketi. Çok teşekkürler yardımlarınz için.

HTC Touch2 Whatsapp Oluyormu? Windows Phone konusuna benzer içerikler

1. htc touch2

bu telefon windows işlwtim sistemi kullanıyor buna yeniden windows işletim sistemi kurmak istiyorum nasıl yapıldığını bilen varmı acaba anlatırsa sevinirim.
  2. HTC Windows Phone 8X

Gündemi çok yakından takip eden HTC, yeni işletim sistemine sahip olan telefonlarını zaman kaybetmeden kullanıcıların beğenisine sundu. Gündemi çok yakından takip eden HTC, yeni işletim sistemine sahip olan telefonlarını zaman kaybetmeden...
  3. HTC windows phone güncellemesi

az evvel telefona indirip kurduğum pek bir değişiklik göremediğim güncelleme.. oldukça az sayıdaki htc 8x kullanıcısı kardeşlerime duyurulur..:) ​yeni versiyon : 1532.20.20105.401
  4. Telefon Tavsiyesi Windows Phone 8s By Htc

merhaba arkadaşlar HTC Windows Phone 8S cep telefonu alacağım... Telefonu kullanan arkadaşlardan telefon hakkında iyi veya kötü yorum alabilirmiyim. Merak ettiğim konular kullanılışı telefonun donup donmadığı kasıp kasmadığı v.s.... Kullanan...
  5. Windows Phone 8s By Htc

arkadaşlar kamera ekranında flaş kapalı işareti gitmiyor... Flaş açık ama nw flaş çalışıyor nede işaret gidiyor. Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 18:39:00