htc touch2 navıgasyon yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
htc touch2 navıgasyon yardım!
google maps ıle gayet guzel navıgasyona gırebılıyorum ama acayıp olan hattımda kontor varken maps a gırdıgımde kontorum gıdıyor ama kontor yokkende gırebılıyor ozaman neden kontorum gıdıyor ? bi çozumu fln varmı acaba:allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla:

• Beğen
Tepkiler: çılgınkarpuz

61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
hiç kimsenın bır bılgısı yokmuyaa:hmmm

• Beğen
anl001

anl001

Üye
benim var arkdaşım sen internet kulanan bir uygulamaya giriyorsun orda hemen paket veri açık alıo onun için 3gyi iptal ettireceksin turkcelle git musteri hizmetlerinden yada aylık internet paketi satın alacaksın.

• Beğen
61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
mu google maps gps le calısmıyormu ? tamam hat uzerındende sanırım yer tespıtı yapıyor ama bunun bır ayarı olmalı kı var sanırım saçma olan kontorsuzkende baglanıyor bır guzel ama kont. olunca gıdıyor knt e gerk duymadan yapabılıyorsa neden ucretlendırılıyor hesapta knt varken kı igo yuklendım oda harıta super ama yer tespıtı yapamıyor gps uydularını arrıyor dıyor 1 ssaat bıraktım kendı halıne bulsun dıye ama bulamadı :)

• Beğen
anl001

anl001

Üye
gps için açık alan gerekir ve cihazın bi yerin de alıcı var orayı elinizle kapatmamalısınız kapalı landa(ewde) kullanamazsın üstünün açık olması gerek

61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
sorunu şikayetver.com dan ıletınce hemen aradı vodafone google maps ınternet ıle bırlıkte gps kullanıyormuş ılk olarak ınternet baglantısı arıyor.sorunu soyle cozdum navıgasyon kullanmıyorum.nekadar navıgasyon programı varsa kullandım i go8,tomtom vs prgram calısıyor ama yerımı tespit edemiyor sırf ınat ıcın 1 saatten fazla arattırdım yerımı bulması ıcın ama nafıle(gps baglantı ayarlarıda tam oldugu halde ) ki google maps tan otesını gormedım arayuzu felan cok sade ve kullanıslı ama ucretlı ıste..

anl001

anl001

Üye
iyi sonucta bulmuşsun ben touch2 de mapsle wildfire s teki kiarasındaki farkı farkettim büyük fark var

delorm

Üye
Güzel bir navigasyon programı yüklemek bence en iyi çözüm. Tomtom, IGO, Garmin hepsi de işe yarıyor. Benim tercihim Garmin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...