HTC Touch Pro 2 WM 6.5 %100 Türkçe Yama Arıyorum..

Konu, 'HTC' kısmında creed90 tarafından paylaşıldı. Okunma: 2225 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. HTC Touch Pro 2 WM 6.5 %100 Türkçe Yama Arıyorum..

Arkadaşlar telefonum ingilizce birçok yama denedim ama nafile birkaç kelime dışında yine ingilizce. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yazan: creed90
  2. Bizim forumun windows mobile bölümü pasif biraz. Başka forumlarda bulabilirsin belki.

HTC Touch Pro 2 WM 6.5 %100 Türkçe Yama Arıyorum.. konusuna benzer içerikler

1. Windows Mobile 6.5 pro + türkçe yama ( 20 Mart 2010 | Windows Mobile Sistem Modifikasyon ve Romlar )

Evet Arkadaşlar wm 6.5 artı türkçe yaması ile denendi test edildi Asus P565 de sorunsuz çalışıyor Wm 6.5 indiriyorsunuz...
  2. HTC Touch Pro 2 Ankaradan ( 18 Ocak 2011 | HTC )

Amerika'dan arkadaşıma aldırıp onun pasaportuna kayıt yaptırmıştım. Tüm kutu içeriği mevcuttur (Kullanma klavuzu, yedek kalem, orjinal taşıma kılıfı, orjinal kulaklık, CD, orjinal batarya, orjinal şarj aleti). Üzerinde invisible Shield...
  3. Htc touch pro 2 ( 30 Mart 2011 | HTC )

Cihaz Almanya Media Markt Mağazasından alınmıştır. Bu yüzden Klaye QWERTZU klavyedir. Bizim bildiğimiz klavye ile farkı Y ve Z tuşlarının yeri değişik olmasıdır. (Fotoğrafta Görülebilir) Telefonun üzerinde orjinal İNGLİZCE ROM yüklüdür. Hiç...
  4. HTC Touch Pro 2 ( 14 Mayıs 2012 | Windows Phone Genel )

Arkadaşlar Benim Htc touch pro 2 im var. Versiyonu wp6.5 bunu nasıl Wp 7 yapabilirim ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 13:52:06