HTC sensation XE (Olabilirmi)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seyitxan22

Üye
    Konu Sahibi
HTC sensation XE (Olabilirmi)
Merhaba arkadaşlar dün htc sensation xe telefonu aldım ve şarja takıp fulledikten sonra telefonun şarjını pirizden çıkardım fakat aceleden usb kısmını telefondan çıkarmadan evde bırakıp işe gittim akşam geldiğimde telefonu açtım ve şarjın %10 de olduğunu farkettim halbuki iken şarjdan çıkarmıştım neden böyle olduğuna anlam veremedim sıfır telefon daha,düşünüyorumda acaba usb telefona takılıykende şarjdan yermi? Buarada telefonu kapatmıştım açık değildi yani.
Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
Saygılar.

pcwolf

pcwolf

Üye
Telefonun tamamen kapandığına emin misiniz? Bazen ekran çok az açık kalıyor, genelde kapatılırken yapıyor, o an kilitlenip bataryayı bitirmiş olabilir.

seyitxan22

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun tamamen kapandığına emin misiniz? Bazen ekran çok az açık kalıyor, genelde kapatılırken yapıyor, o an kilitlenip bataryayı bitirmiş olabilir.

Mantıklı bir yaklaşım dikkat etmedim desem doğru olur fakat şu varki dolu olmazsa bile akşama kadar bekleme modunda ise en fazla %10-15 civarı harcar diye düşünüyorum.

pcwolf

pcwolf

Üye
Arka plan uygulamaları çok harcar, hele ekran da açıkken, sistem ekranı tam parlaklıkta bile algılamış olsa ekran tek başına bitirebilir.

61semih

61semih

Üye
ilk şarjdan 5 6 dolum boşalımdan sonra pil normale doner

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt