Htc One X oyun problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
boystiger

boystiger

Üye
    Konu Sahibi
Htc One X oyun problemi
Öncelikle merhaba,One x imi alalı yaklaşık 1 ay oluyor,şu ana kadar yüklediğim oyunlarda herhangi bir kasma hissetmemiştim,geçenlerde shadowgun a girdiğimde ciddi bir fps düşüklüğü gördüm,az önce vice city indirdim ve oyun gerçekten zor oynanıyor,cihazdan kaynaklanmadığını biliyorum,sebepleri nelerdir,yada fabrika ayarlarına dönsem bir yararı olurmu,bir de resimler uygulamalar vb siliniyor mu fabrika ayarlarında,şimdiden teşekkür ederim.
Bu arada cihazımda jelly bean 4.1.1 yüklü.

Uruloki

Uruloki

Üye
Shadowgun ı bilemicemde xda gta için çok iyi çalışıyor deniyordu oynayayn biri yazsın öyle fabrika ayarlarına dön bence

boystiger

boystiger

Üye
    Konu Sahibi
Zaten önceden olmuyordu,bir süre sonra oldu virüs ihtimali var mı acaba ?

boystiger

boystiger

Üye
    Konu Sahibi
Fabrika ayarlarına döndüm,yani telefonu sıfırladım ayarlardan,ama yine aynı değişen birşey yok :(

saruman_me

saruman_me

Üye
Fabrika ayarlarına döndüm,yani telefonu sıfırladım ayarlardan,ama yine aynı değişen birşey yok :(

senin cihazda bir sorun var heralde sen sıfırdan yeniden bir rom kur kardeş bu sorunların hiç biri yok bende..

boystiger

boystiger

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim,garanti kapsamı falan filan olayından rom kuramıyorum yeniyim,symbiandan geldim android bilgim 0.

FK5896

FK5896

Üye
Kardeşim,garanti kapsamı falan filan olayından rom kuramıyorum yeniyim,symbiandan geldim android bilgim 0.
kardeş fabrika ayarlarını geri yüklemişsin ve sorun devam ediyor. bence direk garantiye gönder. aynı kasmaları videoya çekicip cihaza atarsan ve servise verirken cihazla ilgili sorunun videosunu çektim şuan cihazda dersen hem onların işi kolaylaşır hemde senin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt