"Htc One X" Küçük Kardeşi "Htc One S"e Karşı !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
"Htc One X" Küçük Kardeşi "Htc One S"e Karşı !
[video=youtube;un8eFqUA6S0]http://www.youtube.com/watch?v=un8eFqUA6S0&feature=relmfu[/video]

Evet arkadaşlar videolarda inceleme yaparken gözüme çarptı izledim . One s gerek ekranıyla gerek uygulamaları daha hızlı açmasıyla gerekse tasarımıyla hayalimdeki one x in yerini aldı . Sizin yorumlarınız neler ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
HTC'lerden anlamıyorum. (-E niye yazdın? -Bilmem :ehe)

tempestshine

tempestshine

Üye
Mobilim :cry:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Bir sayfayı birkaç saniye önce açması benim için problem değil. Ekran boyutu ve çözünürlüğü daha önemli :)

Sonuçta bariz farklar yok.

klongs

klongs

Üye
​ben one s daha iyi dedim dedim bana inanmadınız noldu şimdi :D

---------- Eklendi @ 10:22:40 ---------- Yazıldı @ 10:21:54 ----------

Bir sayfayı birkaç saniye önce açması benim için problem değil. Ekran boyutu ve çözünürlüğü daha önemli :)

Sonuçta bariz farklar yok.

arada bayağı bir fiyat farkı var ama

tempestshine

tempestshine

Üye
One S den haberim bile yoktu :d: One S'ciyim gardaş :ehe

quigleyarman

quigleyarman

Üye
Htc one x alır !

papakudioflu

papakudioflu

Admin
snapdragon s4 chipseti tegra3 ü her platformda gecer bu farkda s4 farkı

muratbeyim

muratbeyim

Üye
İyi ki One S siparişi vermişim. Birkaç gün sonra tecrübelerimi paylaşırım.

muratbeyim

muratbeyim

Üye
One S mi One X mi alayım diye epey araştırdım. 4-5 gündür One S kullanıyorum. Önceki cihazım Nokia N8'di. One S almayı düşünen arkadaşlara şunları söyleyebilirim.

Kamera kalitesi açısından N8 çok çok daha iyi. Lakin yeni kamera yazılımı sayesinde de One S keyif verici. Kamera tuşuna basılı tutarak 1-2 saniyede 5-6 fotoğraf çekebiliyorsunuz. En iyisini seç dediğinizde cihaz ışık vb açıdan en iyi fotoyu sizin yerinize seçiyor ve diğerlerini siliyor.

Çift çekirdek işlemcisi süper hızlı, 200-300 mblık Hd oyunları saniyeler içinde yüklüyor ve açıyor. İnternette gezinirken ya da fotolarınıza bakınırken sayfa büyütürken beklemek diye bir şey yok.

Çok kurcalayınca, şarjı sabahtan akşama kadar bitiyor. Normal kullanımda, yani sürekli kurcalamazsam şarjı iki güne kadar çıkıyor. Keşke şarjı daha iyi olsaydı. Lakin Samsung S2 kullanan arkadaşımla konuştum, onun şarjı da sabahtan akşama bitiyormuş. Bu konuda bir takım uygulamalar var. Arka planda sürekli açık kalan uygulamaları task killer ile kapatırsanız, ekran aydınlatmasını kısarsanız ve siyah ağırlıklı duvar kağıdı kullanırsanız şarjın dayanma süresini iki katına kadar çıkarabilirsiniz.

En ince smart phone olması, hafif olması pantolon cebinde taşınmasını kolaylaştırıyor ve elinizde çok şık duruyor. Ayrıca gorilla glass cam ve seramik kasa sayesinde çizilme korkusu yaşamıyorsunuz (umarım çizilmez :) )

Şimdilik yazacaklarım bunlar. Sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım.

MrExpert

MrExpert

Üye
Ones daha pahalı olmalı bence...

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
61semih

61semih

Üye
one x e gelen güncelleme sonrası çok şey değişti arkadaşlar DH de güncellemeden önceki ve sonraki inceleme var.
bu güncelleme sonrası one x farknı ortaya koyuyor

Uruloki

Uruloki

Üye
optimizasyon eksiği aynen semih abinin dediği olay var yükleyin en iyi rom u o zaman görün ekran çözünürlüğü farkına rağmen dört çekirdeğe optimize edilmiş benchmarklarda uçuyor eee rom tam manasıyla düzelsin o zaman anlaşılır ki şöyle bir örnek vereyim hani bazı arkadaşlar sgs2 ye quadrantta pek fark atamadığını söylüyordu sgs2 50fps 20mbps video açabilirken htc one x 50fps 120 ye dayıyor bunu one s de de denemesi lazom dh ın o zaman olayı kavramış olursunuz

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
Herkes rom atmayi bilmiyor ve rom atarak kullanmak zorunda degiller mantikli olarak . Objektif olan fabrika cikisiyla degerlendirmek . O zaman her cihaza en iyi rom u yukle kotu cihaz kalmaz .

aleranol

aleranol

Üye
ama fabrika çıkışı diyosunda güncellemeside gayet iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt