Htc One X 32gb Suudi Arabistan Fiyat ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Htc One X 32gb Suudi Arabistan Fiyat ?
Arkadaşlar pazartesi babam umreye gidecek ve orda telefon fiyatlarının ucuz oldugu için Htc One X 32gb getirtecem önceden telefon getirten veya çevresinden getirten varsa bilgilendirebilirlermi ordan tel geldiğinde sıkıntı oluyormu pasaprt gibi değil sağlamlık açısından ve garanti işi felan söz konusumu :) ( yoktur kesin ) ve orda tavsiye edeceğiniz yer var mı ve fiyat bilgisi olan varsa lütfen yorumlarınızı bekliyorum ..

Sarangni

Sarangni

Üye
Abim getirdi cok çakma cihaz var diyor. Güvenilir yer bulmalısınız. Hocalar bu işi biliyor abim öyle aldı

• Beğen
Tepkiler: emreli01

Samet.25

bence orjinal telefon nasıl olur babana iyice anlat acsın dokunmatıgıne fılan baksın hassaslıgına ne biliyim ayarlara filan girsin hatta gelmeden 2 3 gün once baksın senı arasın dedıklerın varsa aldır cakma cihaz satmasınlar

• Beğen
abandonware

abandonware

Üye
Abim getirdi cok çakma cihaz var diyor. Güvenilir yer bulmalısınız. Hocalar bu işi biliyor abim öyle aldı

evet, bir arkadaşımda orijinal iphpne fiyatına çaka iphone almış yazık.. eğer brightstar garantiliyse türkiyedede garantisi devam eder zannedersem :hmmm

• Beğen
melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
" htc one x+ "al one x çok berbat

• Beğen
mduran1979

mduran1979

Üye
arabistanda htc zor bulursun ve cidde de daha uygun telefonlar alacaklarsa eger kesinlikle mekkeden alın oda hilton otelin altındaki magazadan digerleri fack bilgi almak istersen yardımcı olurum

• Beğen
abandonware

abandonware

Üye
arabistanda htc zor bulursun ve cidde de daha uygun telefonlar alacaklarsa eger kesinlikle mekkeden alın oda hilton otelin altındaki magazadan digerleri fack bilgi almak istersen yardımcı olurum

orayı yıkmamışlarmıydı ya :hmmm hani kabenin o çevresini genişletirlerken :hmmm benim halalarda oraya gittiler oradan biliyorum bende..

- - - Eklendi - - -

one x berbat değil; one x güzel, one x+ daha güzel :ok2:

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi

hocalar derken anlamadım babam diyanet görevlisi zaten babamla gidecek hocalardan biri bizim tanıdığımız yer var ordan bakarız demişler ..

- - - Eklendi - - -

Oraları bilemiyorum ama baban telefondan anlıyorsa sıkıntı olacağını sanmıyorum.http://www.maxicep.com/cep-telefonl...-kaydettirilir-bizzat-anlatacagim-684156.html bu konuma bakabilirsin.

konunuzu gördüm bilginiz vardır die yönlendirmiştim konuma saoln

- - - Eklendi - - -

evet, bir arkadaşımda orijinal iphpne fiyatına çaka iphone almış yazık.. eğer brightstar garantiliyse türkiyedede garantisi devam eder zannedersem :hmmm

brightstar garantili ise garantisi türkiyede de devam edermi böle bişe varmı kesin bilginiz varmı veya türkiyedede garantisi devam eden telefon varsa eger bu fiyata da yansırmı peki ?

- - - Eklendi - - -

htc one x o kadarda berbat değil bence ve şuda var ben beyaz düşündügüm için one x plus düşünmüyorum biraz tuzludur o :)

- - - Eklendi - - -

nerden alır bilmiyorum ama güvenilir çakma çıkmayacaz bi yerden aldırtacam para ziyan olmasın boş yere eger bildiginiz türkiyedede garantisi devam edecek bi yer veya garanti ürünü biliyorsanz sölermisinz

• Beğen
Tepkiler: abandonware
abandonware

abandonware

Üye
brightstar garantili ise garantisi türkiyede de devam edermi böle bişe varmı kesin bilginiz varmı veya türkiyedede garantisi devam eden telefon varsa eger bu fiyata da yansırmı peki ?

Bilmiyorum vede kesin bir bilgim yok neyazıkki. Fakat Brightstar uluslar arası bir şirket eğer web sitesine girersen ( ) biraz bilgi edinebilirsin. Bildiğim kadarıyla operatörlere toptan telefon pazarlayan bir şirket ama emin değilim. Eğer öyleyse bile yurtdışından alınan ürünleri garanti kapsamı altına alamayadabilir. Sen biraz araştır bence, web sitesini incele biraz.

• Beğen
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum vede kesin bir bilgim yok neyazıkki. Fakat Brightstar uluslar arası bir şirket eğer web sitesine girersen ( ) biraz bilgi edinebilirsin. Bildiğim kadarıyla operatörlere toptan telefon pazarlayan bir şirket ama emin değilim. Eğer öyleyse bile yurtdışından alınan ürünleri garanti kapsamı altına alamayadabilir. Sen biraz araştır bence, web sitesini incele biraz.

anladım umarım orda türkiyedede garantisi devam eden telefon bulursak daha ii olur

- - - Eklendi - - -

Peki suudi arabistanda ki güncell telefon fiyatını bilen varmı veya site bilen ?

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar oranın fiyatı konusunda bilen yokmu veya site ?

- - - Eklendi - - -

Batarya konusunda sıkıntı yaşatırmı ki gerçekten one x :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt