Htc one v format nasil atilir ?

Konu, 'HTC Android Yazılım' kısmında jeshogh tarafından paylaşıldı. Okunma: 2828 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Htc one v format nasil atilir ?

Konu başlığında da belirttiğim gibi cihaza format atmasını bilen var ise yardımcı olmasını bekliyorum iyi bayramlar

Yazan: jeshogh
  2. Size de iyi bayramlar android de format şekli bellek kartında ki herşeyi silip telefonu fabrika ayarına döndürerek yapmış olursunuz :)

3. Ayarlar_depolama_fabrikaayarlarına...

4. Bir de konuya girsen yazıp çıkmasan hocam çözümler burda :)

Htc one v format nasil atilir ? konusuna benzer içerikler

1. 6630 hard format nasil atilir??? ( 19 Kasım 2005 | Symbian Destek )

Atamiorum normalde formatting die bir yazi cikmasi gerekiyor * yes 3 ve power basinca ama olmuyor pini soruyo sonra da saati ayarla tarihi vb diyo.... Nasi yapcam bilmiom tamir etmem lazim cunku bunu babama verip onun k750sini almam lazim.......
  2. Sx1 E Nasil Format Atilir ( 21 Mart 2006 | Diğer Cep Telefonları )

YA ARKADAŞLAR SX1 E NASIL FORMAT ATILIR ATARKEN BİR SORUN ÇIKARMI ÇÖKME GİBİ TELEFON YAĞMURDA ISLANDI BAZI TUŞLARI ÇALIŞÖIYO NE YAPMALIYIM BAN BİR YARDIM EDİN[color=#FF0000] BİDE MMC KARTI TAKILIYKEN BİLE BOŞ YER OLMMASINA RAĞMEN HAFIZA DOLU...
  3. nasil format atilir? ( 16 Ekim 2011 | Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek )

beyler bu kisimdaki ilgilenlere tesekkur ediyorum. Onceki konumda yorum atmislardi yardimci olmuslardi. Oncelikle link atabilirsinz ve pek arastirmadim cok ozur dilerim. Internette dogru duzgun de bulamadim. Eger lazim olur da format atmam...
  4. Nokia 3600 format nasil atilir ?? ( 5 Nisan 2012 | Cep Telefonları Genel )

arkadaslar telefon acilirken donuyo falan acilmiyo ekran tam olarak gelmiyo . telefoncuya goturdum virus var dedi . bende format atmayi denedim ama telefona Format kodu girilmedigi icin telefon kapaliyken *3 yontemini denedim olmadi cunku o s60...
  5. HTC One V hard format ( 19 Ocak 2014 | HTC Android Yazılım )

Arkadaşlar HTC konusunda acemiyim,telefonda donma ve kasmalar vardı. hard format atmak istedim fakat güç+ses açma tuşlarına basarak yaptığımda format ekranı değil de güvenli mod a giriyor. bende ayarlardan fabrika ayarlarına döndüm ama hala...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 9:19:26