Yardım htc m7 root (belki konu vardır özür dilerim ama yardım ederseniz sevinirim)

Sponsorlu Bağlantılar

mhmt1090

mhmt1090

Üye
    Konu Sahibi
htc m7 root (belki konu vardır özür dilerim ama yardım ederseniz sevinirim)
htc one var bi ara root atmaya çaliştim ama yapamadım şimdi telefonu kapatıp açtığımda çinçe (japonca da olabilir :) ) yazılar cıkıyo sonra normale dönüyor yardım eder misiniz

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
htc one var bi ara root atmaya çaliştim ama yapamadım şimdi telefonu kapatıp açtığımda çinçe (japonca da olabilir :) ) yazılar cıkıyo sonra normale dönüyor yardım eder misiniz
format at

Trojan89

Trojan89

Üye
Sıfırdan Stock yazılım yüklemeniz gerekli, tabi buda root yetkisini tamamen kaldıracaktır..

mhmt1090

mhmt1090

Üye
    Konu Sahibi
Sıfırdan Stock yazılım yüklemeniz gerekli, tabi buda root yetkisini tamamen kaldıracaktır..
Hocam bunu telefoncular yapar mi sıkıntı olur mu yardımın için teşekkür ederim

Trojan89

Trojan89

Üye
Hocam root yapmaya kalkıştı isen yazılımını kendin yüklersin diye tahmin ediyorum. Telefoncu ya gitmene gerek yok. Htc M7 Stock yazılım yüklemek diye araştır bi nette.

mhmt1090

mhmt1090

Üye
    Konu Sahibi
Hocam root yapmaya kalkıştı isen yazılımını kendin yüklersin diye tahmin ediyorum. Telefoncu ya gitmene gerek yok. Htc M7 Stock yazılım yüklemek diye araştır bi nette.
Tamam hocam çok sagolasin bi root atalım dedik elimize yüzümüze bulastirdik :)
Tamam hocam çok sagolasin bi root atalım dedik elimize yüzümüze bulastirdik :)
Hocam bide benim tel rootlu değil su an toptan aramadın yarıda kaldı yani yine de stock romu yukelebilir miyim

Trojan89

Trojan89

Üye
Evet sıfırdan temiz bir kurulum olur.

Üst Alt