HTC Incredible ( Fiyatı / Özellikleri / Çıkış Tarihi / Resimleri )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
HTC Incredible ( Fiyatı / Özellikleri / Çıkış Tarihi / Resimleri )
Akıllı cep telefonu denince akla gelen ilk isimler arasında yer alan HTC firmasının, Incredible isimli bir modelinin sızdırıldığı iddia edildi. Ön yüz tasarımıyla klasik HTC akıllı cep telefonu tasarımlarını andıran cihaz, arka yüzü ile bambaşka bir boyuta kavuşuyor. Cihazın sızdırıldığı iddia edilen teknik detaylarıysa şöyle;

• HTC Sense arayüzü,
• 256 Megabayt RAM,
• 3.5 inç genişliğinde WVGA ekran,
• Çözünürlüğü bilinmeyen çift flaşlı kamera,
• Qualcomm Snapdragon işlemcisi,
• Windows Mobile işletim sistemi,

Cihaz bu ay içerisinde Barselona’da düzenlenecek olan Mobile World Congress etkinliğinde tanıtılacak iken, fiyatı hakkında ise henüz hiçbir bilgi açıklığa kavuşmuş değil.

alexx20

Üye
isletim sistemi android en azindan resimdeki oyle

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Hakkaten Incredible

tanerokutan

tanerokutan

Üye
htc kullandım ve çok memnun kaldım şahsen. bu telefon çok iyi görünüyor. çözünürlüğü belli değil ama iyi bir kamerası olacağını tehmin edebiliriz. gerçi ben telefonlarda kamera özelliğini pek önemsemeyen bir kişiyim.
Qualcomm Snapdragon cpu ve 3,5" ekran çok iyi özellikler.

_KadirşinaS_

Üye
alexx20 ben de bunu yazacaktım tam. Açıklamada windows mobile diye yazılmış ama resimdeki cihaz android işletim sistemine sahip. :hmmm

superbot

superbot

Üye
cihaz ümraniye meydan avm de media markt da satıştadır. yanlış hatırlamadıysam 1400 tl gibi bir rakamı vardı. Şöyle bir inceledim. ıphone dan daha ince olabilir. Ama özellikleri olarak Iphonla aynı sınıfta diyebiliriz.

enescebeci

enescebeci

Üye
???? hangisizne inanalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt